Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

P
Kód:
HRG85843
EAN (čárový kód):
6936685200111
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.23 kg
Objem:
0.73 l
Značka:
GameSir

Kompatibilní platforma: iOS, telefony Android a PC
Připojení: Bluetooth
Páčky s Hallovým efektem: Ano 
Triggery s Hall efektem: Ano
Tlačítka na obličeji: Hmatový spínač
D-pad: Dotykový spínač
Baterie: Ano, 500mAh
Kompatibilní délka telefonu: Délka mezi 110-168 mm / 4,3-4,6 palce
Velikost produktu: 177,9 * 84,36 * 37,53 mm / 7,00 * 3,32 * 1,48 palce
Čistá hmotnost produktu: 167 g / 0.37 lb   
Velikost balení: 190 * 89 * 43 mm / 7,48 * 3,50 * 1,69 palce
Hrubá hmotnost balení: 233 g / 0.51 lbs

Zažijte herní svobodu s Bluetooth ovladačem GameSir X2s! Jeho bezdrátové připojení zajišťuje, že orientace vašeho zařízení nebude omezena umístěním portu. Díky pokročilým páčkám a triggerům s technologií Hall Effect zaručuje tento ovladač maximální přesnost a preciznost, zabraňuje driftu páčky a prodlužuje životnost tlačítek. Ponořte se do AAA her kdykoli a kdekoli a užijte si herní zážitek jako na konzoli s GameSir X2s Bluetooth.

Klíčové vlastnosti:

1. Kompatibilita s více platformami: Funguje s telefony iOS, Android a PC

GameSir X2s Bluetooth je navržen pro bezproblémové fungování s iPhonem, zařízeními Android a PC, zajišťuje univerzální kompatibilitu napříč širokou škálou zařízení. Vylepšená kompatibilita s kamerovými moduly umožňuje použití s telefony o délce od 110 mm do 168 mm, bez omezení šířky.

2. Přesné a odolné: Vylepšete svou hru pomocí technologie GameSir™ Hall

  • GameSir snímací páčky s Hall efektem poskytují 360° bezproblémové přesné ovládání s přesností a odolností, kterou mobilní hráči požadují. Získejte vylepšený herní zážitek v nejrůznějších hrách. Kluzné kroužky proti tření zajišťují super plynulé ovládání páček, snižují opotřebení a prodlužují životnost.
  • Precizně vyladěné analogové spouště s technologií Hall efektu nabízejí bezkonkurenční plynulost a odezvu, což vám dává výhodu v jakékoli hře. Pro FPS a akční hráče je k dispozici rychlé přepnutí do režimu Hair Trigger podržením tlačítek M+LT/RT.

3. Exkluzivní funkce Turbo: Nenechte protivníkům žádný prostor k úniku

X2s Bluetooth umožňuje snadno aktivovat funkci Turbo pro rychlejší střelbu bez latence. Nastavení provedete stiskem tlačítek Capture + A/B/X/Y/LB/RB/LT/RT. Přední tlačítka a D-pad využívají hmatový spínač a silikonový design pro hmatatelný, ale tlumený pocit.

4. Pořizování snímků obrazovky: Sdílejte své úspěchy se světem

Snadno sdílejte své vítězné herní okamžiky díky jednoduché funkci snímání X2s Bluetooth, která vám umožní pořizovat snímky obrazovky v režimu PC a Android jediným stiskem tlačítka.

5. Plně přizpůsobitelný software: Aplikace GameSir vylepšuje Bluetooth ovladač GameSir X2s

(*Exkluzivní podpora pro systém Android)
Aplikace GameSir posouvá přizpůsobení a zábavu Bluetooth ovladače GameSir X2s na novou úroveň. Vytvářejte personalizované profily ovladačů nastavením mrtvé zóny páček a triggerů, změnou rozvržení A/B, X/Y a přepínáním mezi analogovým nebo Hair režimem. Prostřednictvím aplikace GameSir můžete dokonce snadno nastavit mrtvou zónu na 0.

6. Pohodlný design: Ergonomický tvar pro komfort a estetiku

X2s Bluetooth se vyznačuje pogumovaným designem na zadní straně rukojetí, který poskytuje exkluzivní měkký a pohodlný pocit. Dvoubarevný design je nejen inspirován Nintendem 2DS, ale také uspokojí vaše jedinečné estetické požadavky.

Související zboží