Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

P
Kód:
HRG7113
EAN (čárový kód):
6936685220843
Počet ks v balení:
30
Hmotnost:
0.39 kg
Objem:
1.59 l
Značka:
GameSir

Podporované platformy: Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10/11 a Steam
Připojení: Kabelový, 3m odpojitelný USB-C kabel
3,5 mm audio jack: Ano
Funkce ztlumení mikrofonu: Ano
Páčky s Hallovým efektem: Ano, magnetické senzory s Hallovým efektem
Analogové spouštěče: Ano, magnetické senzory s Hallovým efektem
Rumble Motors: Ano, celkem 4, jeden v každé rukojeti a spoušti
Tlačítka ABXY: Membrána
Zadní tlačítka: Ano, 2
Software pro přizpůsobení: Ano, GameSir Nexus
Baterie: Ne
Velikost produktu: 156*107*60 mm / 6,14*4,21*2,36 palce
Čistá hmotnost: 213 g / 0,47 lb
Velikost balení: 160 * 118 * 84 mm / 6,30 * 4,65 * 3,31 palce
Hrubá hmotnost: 393 g / 0,87 lb
Velikost kartonu (30ks/karton): 505*442*265 mm / 19,88*17,40*10,43 palce
Hmotnost kartonu (30ks/karton): 14,73 kg / 32,47 lbs

Klíčové vlastnosti:

1. Snímací páčky GameSir™ Hall Effect: Díky snímacím páčkám GameSir™ Hall Effect poskytuje GameSir™ Kaleid Flux spolehlivý a odolný výkon páček pro hraní na Xbox Series X|S, Xbox One X|S a Windows 10. /11 a Steam.

2. Precizně vyladěné analogové triggery Hall Effect jsou navrženy tak, aby zajistily konzistentní vzdálenost, která vždy odpovídá stejné hloubce. Ať už během závodění zrychlujete nebo brzdíte, můžete se spolehnout na přirozený pocit, jak velkou hloubku potřebujete stisknout, díky nejlepší konzistentní hladkosti a přesnosti ve své třídě, kterou tyto spouště nabízejí.

3. Čtyři různé motory: Celkem čtyři pohony pro realistické a jemné vibrace. 2 v rukojetích a 2 ve spouštích. Zažijte skutečnou, přesnou zpětnou vazbu dopadů, výstřelů a přejíždění nerovností povrchu.

4. Plně softwarově přizpůsobitelné: Software GameSir Nexus přináší ještě více přizpůsobení a zábavy do ovladače Kaleid Flux. Vytvářejte profily ovladačů mapováním tlačítek, dolaďováním páček a spouští, konfigurací vibrací, světelných efektů atd. Zažijte exkluzivní impulzní spouštěče pro všechny hry. Uložte si až 3 profily a pro každou hru použijte libovolné preference. Software také umožňuje aktualizovat firmware pro váš ovladač.

5. Rychle přepněte do režimu "Hair trigger": Pro hráče FPS a akčních her je k dispozici dokonce rychlé přepnutí do režimu "Hair trigger" přidržením tlačítek M + LT / RT po dobu 2 sekund. Ať už potřebujete přesné lineární ovládání nebo maximální odezvu, ovladač Kaleid Flux vám poskytne konkurence-schopnou výhodu, jak potřebujete.

6. Přizpůsobte si svůj herní zážitek: Ukažte svůj talent s ovladačemGameSir Kaleid Flux. Obsahuje 4 ultra personalizované světelné efekty, které dokonale vyladí jas tak, aby vyhovoval různým herním prostředím. Změňte kdykoli podle své nálady a stylu.

7.Easier. Faster. Fire.: Jednodušší ovládání pomocí 2 makro zadních tlačítek pro mapování na jediné tlačítko. Jednejte rychleji s volitelnou funkcí turbo pro hlavní tlačítka.

8. Comfort. Control. Compete:Tento ovladač s designem laserové textury na rukojetích a spouštích zajišťuje bezpečné držení vašich dlaní během rychlých akcí. Texturovaný povrch poskytuje nejen celodenní pohodlí, ale také zabraňuje pocení nebo uklouznutí, takže budete mít celou hru pod kontrolou.

9. Univerzální: Funguje s Xbox Series X|S, Xbox One X|S, Windows 10/11 a Steam, GameSir Kaleid Flux poskytuje nejplynulejší a nejdokonalejší herní zážitek s menší latencí a bez obav z vybití baterie.

Balení obsahuje:

GameSir-Kaleid Flux*1
3m kabel USB-C *1
Návod k použití *1
Karta s poděkováním/poprodejní servisní karta *1
Nálepka GameSir *1
Certifikát *1
1 měsíc zdarma Xbox Game Pass Ultimate Card *1