Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
HRG2610
EAN (čárový kód):
6936685220249
Počet ks v balení:
100
Hmotnost:
0.16 kg
Objem:
2.33 l

Popis produktu

GameSir GP-S je univerzální herní podložka pod myš. Je vyrobena z měkkého mutispandexu na povrchu a přírodní pryže s texturou na základně, což zajišťuje plynulý pohyb po myši po podložce. Hustě tkaná tkanina na čelní straně navíc zaručuje slušnou pružnost mezi rychlostí a ovládáním. Pokud hledáte ideální herní podložku pod myš, může být GameSir GP-S dobrou volbou, která uspokojí běžné potřeby.


1. Super měkký a rovný látkový povrch: Díky měkkému a plochému látkovému povrchu poskytuje podložka GameSir GP-S vašemu zápěstí příjemný a přirozený dotek při plynulém pohybu myši.

2. Hladký povrch s hustě tkanou látkou: V kombinaci s hustě tkanou látkou na hladkém povrchu nabízí slušnou flexibilitu mezi rychlostí a ovládáním.

3. Přírodní, protiskluzová a texturovaná gumová základna: Podložka je vybavena přírodní a texturovanou gumovou základnou, takže zůstává na místě i ve frenetických bitvách, stejně jako udržuje stabilitu vaší mysli.

4. Univerzální použití se všemi snímači myši: Funguje s laserovou, optickou i mechanickou myší.