Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

P
Kód:
HRG2310
EAN (čárový kód):
6936685221291
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.55 kg
Objem:
2.58 l
Značka:
GameSir

Kompatibilní platformy: Switch, iOS, Android, tablet, and PC

Připojení: Bluetooth for mobile devices, Wired and Wireless Dongle for PC

Délka kompatibilních zařízení: 110-215mm / 4.33-8.46in

Baterie: 1000mAh in total. 500mAh na každé straně

Hall Effect páčky: Ano, GameSir™

Analogové Triggery: Ano, Hall Effect magnetické senzory

Klíčové vlastnosti:

1. Stupeň konzolového ovladače: Páčky a tlačítka konzolové velikosti pro výjimečné pohodlí

Vylepšete svůj mobilní herní zážitek pomocí páček a tlačítek GameSir G8 Galileo konzolové velikosti, které poskytují bezkonkurenční pohodlí při delším hraní. Je to jako mít v dlani konzolový ovladač, který nabízí bezkonkurenční ovládání každé hry, kterou hrajete. Ať už se pohybujete ve zrádném terénu nebo pořizujete přesné záběry, G8 Galileo vám zajistí profesionální přesnost a maximální pohodlí.

2. Přesné a odolné: Vylepšete svou hru pomocí technologie GameSir™ Hall

  • GameSir snímací páčky s Hall efektem poskytují 360° bezproblémové přesné ovládání, nabízejí přesnost a odolnost, kterou mobilní hráči požadují. V nejrůznějších hrách můžete získat vylepšený herní zážitek. Kluzné kroužky proti tření poskytují super plynulé ovládání páček, snižují opotřebení a prodlužují životnost.
  • Precizně vyladěné analogové spouště s technologií Hall efektu nabízejí bezkonkurenční plynulost a odezvu, což vám dává konkurenční výhodu v jakékoli hře. Pro FPS a akční hráče je k dispozici dokonce rychlé přepnutí do režimu Hair Trigger podržením tlačítek M+LT/RT. Ať už potřebujete přesné lineární ovládání nebo maximální odezvu, ovladač G8 vám poskytne konkurenční výhodu, kterou potřebujete.

3. Univerzální kompatibilita: Roztažitelný ovladač a dostatečný prostor na zadní straně

GameSir G8+ je záměrně navržen pro univerzální kompatibilitu, je vybaven výsuvným můstkem a dostatečným zadním prostorem, aby byl kompatibilní s širokou škálou modelů telefonů s délkou v rozmezí 110-215 mm / 4,33-8,46 palce. Tento ovladač vyniká tím, že je v konečném důsledku kompatibilní se Switchem a tablety, umožňuje hraní na všech zařízeních, která si přejete.

4. Vyměnitelné magnetické komponenty

Vylepšete svůj GameSir G8+ tak, aby odpovídal vašemu jedinečnému stylu, pomocí vyměnitelných komponentů - magnetický čelní kryt, krytky páček a krytky předních tlačítek. Změnou komponentů si hráči mohou přizpůsobit svůj preferovaný a oblíbený herní styl, včetně joysticků s různou výškou, změny rozložení předních tlačítek a přizpůsobení vzhledu ovladače.

5. Realistické vibrace: asymetrické motory

Ovladač G8+ je vybaven dvěma motory, které poskytují silné i jemné vibrace a zlepšují hmatovou odezvu pro pohlcující herní zážitek. Díky asymetrickým motorům ve spouštích mohou hráči cítit přesnou zpětnou vazbu výstřelů a nárazů, což přináší realismus do každého okamžiku.

6. Řízení pohybu: Vestavěný 6osý gyroskop

Ovladač G8+, který podporuje funkci gyroskopu v zařízeních Switch, umožňuje probuzení jedním stisknutím a nabízí vysokou kompatibilitu se Switchem. Užijte si vylepšené ovládání se snímáním pohybu, díky kterému bude hraní přesnější a působivější.

7. Design tlačítek: Úroveň E-sport poskytující pohodlnou haptickou odezvu

Díky membránovým tlačítkům s nastavitelným rozložením a přizpůsobitelnými hodnotami umožňuje G8+ Galileo hráčům přizpůsobit si nastavení ovládání podle svých preferencí. Ovladač je vybaven dotykovým switchem, D-padem a tlačítky LB a RB, poskytuje hmatatelný, ale tlumený pocit, který zajišťuje, že každé stisknutí je jasné a citlivé. Bezdrátový ovladač G8+ Galileo také podporuje funkci Turbo a obsahuje dvě makro tlačítka na zadní straně s funkcí přemapování.

8. Vyjádřete svou individualitu: laserem vryté texturové úchyty a tlačítka z fluorescenčního inkoustu s vysokou sytostí

Naše laserem vryté texturové rukojeti zajišťují bezpečné a pohodlné držení, zatímco tlačítka z fluorescenčního inkoustu s vysokou sytostí dodávají vašemu hernímu zážitku živý, poutavý nádech. Nejde jen o hraní her; jde o to vyjádřit se a odlišit se.

9. Přizpůsobení softwaru: Přizpůsobte ovladač svým potřebám

Stažením aplikace GameSir mohou hráči mimo jiné provádět aktualizace firmwaru, upravovat mrtvé zóny páček a spouští, přizpůsobovat intenzitu vibrací a testovat tlačítka. K některým funkcím lze přistupovat také pomocí kombinací kláves za chodu, což zajišťuje bezproblémové úpravy.

Související zboží