Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
HRG1981
EAN (čárový kód):
6936685220157
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.25 kg
Objem:
0.97 l
Značka:
GameSir

Popis produktu

GameSir F8 Snowgon je nejlepším řešením pro snížení teploty telefonu. GameSir používá výkonnou polovodičovou chladicí technologii, která pomáhá ochladit telefon během jedné sekundy. Už se tedy nemusíte obávat přehřátí telefonu, hrajte dál, jak dlouho chcete.

GameSir F8 pro Snowgon, to není jen chladič na mobil, ale také ergonomická rukojeť, která padne do ruku a je velmi pohodlná při hraní her. Je dokonale kompatibilní s telefony se systémem Android a iOS.  F8 Pro lze libovolně natáhnout z levé i pravé strany, Podporuje telefony o délce až 173 mm. Má další úžasné funkce. Společnost GameSir ji navrhla s odnímatelným joystickem. Hráči si mohou přizpůsobit jeho vertikální výšku podle vlastních ovládacích návyků a poskytuje rychlou interakci podle požadavků většiny her.

Kromě toho lze GameSir F8 pro Snowgon používat také jako držák telefonu ke sledování filmů, videí a dalším podobným druhům činností. Má RGB LED světla, díky kterým vypadá jedinečněji a mění herní prostředí a vytváří herní zážitek nové úrovně.