Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
G3D1009
EAN (čárový kód):
8594177460740
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
0.24 kg
Značka:
3DSimo s.r.o.

3D pero, které kreslí, pájí, vypaluje, řeže pěnu a plastové materiály (součástí balení je kreslící nástavec. Ostatní se dokupují - viz KIT Příslušenství). Navíc je to první 3D pero, které můžete vylepšovat podle svých představ (na 3D tiskárně můžete dotisknout další díly).

První stavebnice multimateriálového 3D pera, kterou můžete vylepšovat podle svých představ. Sestavení pera trvá pouze 15-30 minut. U 3DSimo KIT můžete využívat jiné materiály, než jen obvyklé PLA nebo ABS.

Zapojte přiložený LCD displej a zvolte si jeden z předdefinovaných materiálů nebo si vytvořte svoje vlastní materiálové profily. 3DSimo KIT je open source stavebnice založená na Arduino Nano. 
Vše můžete najít na GitHub výrobce 3DSimo
https://github.com/3dsimo/3dsimo_kit

Celé zařízení je složeno z tisknutelných dílů na FDM tiskárnách to znamená, že si můžete plastové části upravit podle svého uvážení.

Obsah balení:
1x 3D pero KIT2
1x kreslící nástavec
1x USB adaptér a kabel
1x manuál

Pokud dojde k poškození některého dílu zařízení můžete si je snadno vytisknout znovu. Úpravy a všechny části můžete najít na našem GitHubu.
https://github.com/3dsimo/3dsimo_kit

Technické informace:
Napájecí napětí adaptéru: 100-240V
Výstupní výkon: 12W
Výstupní napětí: 5V
Vstupní napětí: 5V
Hluk: 21-30 dB
Doba nahřívání: 1-2 min
Doporučený věk: 14+