Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
MSOS975010
EAN (čárový kód):
885370818901
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Microsoft

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Strategie
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Xbox ONE

POPIS PRODUKTU

Velmi oblíbená série „Zoo Tycoon“ se dočká kompletního předělání. Těšte se na intenzivní zážitek, výzvu a zábavu při budování své jedinečné zoologické zahrady. Díky intuitivnímu ovládání a zábavným instruktážím se do hry „Zoo Tycoon“ na Xbox One dostanete rychle a snadno. Navrhněte si svou vlastní zoo, adoptujte zvířata, starejte se o ně a spravujte zahradu s až čtyřmi spoluhráči na Xbox Live! Ve hře se také můžete spolu s komunitou podílet na snahách o ochranu zvířat, které budou odrážet úsilí z reálného světa. Hrajte chytře, neboť zvířata i návštěvníci budou reagovat na vaše tvůrčí rozhodnutí. Od jejich spokojenosti se budou odvíjet vaše šance na vybudování té nejlepší zoologické zahrady široko daleko.
 

HERNÍ PRVKY
 

  • Více než 100 vizuálně nádherných zvířat, největší a nejdetailnější zoologické prostředí v historii, schopnost hry reagovat na vaše činy a skutečný kalendář okouzlí jak fanoušky série „Zoo Tycoon“, tak i nové hráče.
  • Vykonávejte intuitivní interakce se svými zvířaty tváří v tvář, adoptujte je, pečujte o ně a vypouštějte je do divočiny.
  • Ještě lepší zážitek se senzorem Kinect. Zvířata budou rozpoznávat váš hlas a reagovat na váš pohyb.
  • Navrhněte, vybudujte a spravujte své zoo. Pokud budou šťastná vaše zvířata, budou šťastní i návštěvníci. A spokojení návštěvníci znamenají více peněz, které poputují do vaší zahrady.
  • Užijte si zábavu s až čtyřmi spoluhráči na Xbox Live a společně se podílejte na vybudování a správě vaší zoo.
  • Vyměňujte svá oblíbená zvířata se spoluhráči, sdílejte jedinečné zážitky a účastněte se výzev pro více hráčů a komunitních akcí.
  • Interaktivní výukové prostředí. Děti a rodiče si mohou prohloubit znalosti o říši zvířat a zlepšit si tak dovednosti nutné pro správný chod zoo.
  • Podílejte se spolu s komunitou na snahách o ochranu zvířat, které budou odrážet úsilí z reálného světa.
  • Exkluzivně ve verzi na Xbox One si užijte větší vizuální věrnost, větší zoologické zahrady, více zvířat, možnost nahrávat záběry ze hry díky funkci Game DVR, chat přes Skype, příležitost zahrát si přes Xbox Live s až čtyřmi spoluhráči a možnost použít senzor Kinect.