Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

XONE Wolfenstein: The Old Blood

D
Kód:
CEX3801010
EAN (čárový kód):
5055856406044
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.07 kg
Značka:
Bethesda

Zboží nelze zakoupit.

Wolfenstein: The Old Blood

Speciální a samostatně hratelné rozšíření příběhu původní hry Wolfenstein: The New Order, které je rozdělené na dvě hlavní části příběhu, jenž nás zavede na konec 2. světové války a kde bude Vaším cílem překazit Německu zvítězit. Nakloňte misky vah na stranu spojenců a překažte nacistickým vůdcům jejich plány přímo v romantické krajině Bavorska.

První část hry The Old Blood – Rudi Jäger and the Den of Wolves

V první části čeká hlavního hrdinu, kterým je osvědčený taktik a nelítostný nepřítel němců B. J. Blazkowicz, střet s obávaným, a jak lze podle chování odvodit i velmi šíleným vězeňským dozorcem. Příběh této kapitoly si zažijete již na známém hradním komplexu hradu Wolfenstein, kde se pokusíte zmocnit důležitých souřadnic. Tyto souřadnice jsou klíčové pro odhalení komplexu generála Deathsheada.

Druhá část hry The Dark Secrets of Helga Von Schabbs

Druhá část hry vašeho hrdinu také zavede proti proudu času do města Wulfburg, kde se setkáte se zapálenou archeoložkou, která ovšem pracuje pro nacistickou stranu. Nacisté prahnuli po mocných zbraních a pátrali po ztracených artefaktech, které by jim pomohly vyhrát tuto krvavou válku. Právě pro tyto případy byla do jejich služeb najata uvedená archeoložka, která vede vykopávky v místech, kde se mají nacházet nebezpečné artefakty, věznící prastaré temné síly.

Verdikt hry

Pokud se Vám líbil předchozí díl a chcete poznat události, které mu předcházely, tak jistě nezapomeňte vyzkoušet tento povedený a dějově poměrně obsáhlý herní datadisk. Vyzkoušejte nové mise, poznejte nové prostředí a vybavte svého hrdinu některou z nových zbraní, které zde lze nalézt.