Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

XONE Far Cry 4

D
Kód:
USX3020200
EAN (čárový kód):
3307215794548
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
UbiSoft

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace České titulky
PEGI 18
Platforma Xbox ONE

POPIS

Far Cry® 4 stojí na stejné úspěšné DNA jako jeho cenami ověnčený předchůdce. Hra zároveň přináší nový, rozsáhlý a otevřený herní svět, který Vás totálně pohltí. Těšit se můžete na nové zbraně, vozidla a divoká zvířata.

Ve Far Cry 4 budete dobývat hlídková stanoviště ze sloního hřbetu. S pomocí své gyrokoptéry vyletíte k oblakům a budete rozsévat smrt výbušninami. Vertikální krajina zde není jen na okrasu. Představuje zábavné hřiště, které hráčům dává nesčetné příležitosti k boji, lovu a prozkoumávání. K lezení po skalách využijete vystřelovací hák, jímž se také můžete vymrštit do vzduchu a poté sletět dolů do údolí v rámci kontrolovaného volného pádu, který zajistí speciální oblek. S sebou si ponesete skutečně unikátní arsenál zbraní, jenž vám umožní přistoupit k problémům dle svého uvážení. Můžete zvolit ostřelování, plížení, či otevřený útok. Pokud všechno ostatní selže, může se pro Vás stát divoká fauna Kyratu cenným spojencem, nebo také tím nejhorším nepřítelem…

Související zboží