Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

U
Kód:
KOX305165
EAN (čárový kód):
5024866364125
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.09 kg
Značka:
Namco Bandai

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Závodní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Xbox ONE

Další ročník oblíbené závodní série z okruhů Formule 1 přinese kromě aktualizovaných soupisek a pravidel poprvé i zabudování turbomotorů, které velmi mění styl jízdy a přináší zcela nový zvuk a zážitek ze hry. 

Hra F1 2015 tak přinese velmi autentické zážitky - doslova si budete připadat, jako byste seděli přímo v závodním voze Formule 1. Vylepšení se dostane i dvěma základním módům představující scénáře a kariéru. Hra F1 2015 je vyvrcholením pěti let vývoje oficiálních, cenami ověnčených videoher ze světa závodů Formule 1 a poskytne hráčům ten nejotevřenější a nejvíce reálnější herní zážitek ze všech dosud vydaných dílů. Proto se připravte a otevřete si cestu na stupně vítězů!


Hlavní rysy :
-    ÚPNĚ NOVÝ ENGINE HRY – Od začátku předělaný engine hry, vyladěný pro nejnovější PC a konzole
-    NEJAKTUÁLNĚJŠÍ HRA - Hra bude během sezóny 2015 neustále aktualizovaná
-    ZÁVOĎTE JAKO ŠAMPIÓN – Hra se soustředí na závodění a je jedno jestli jste začátečník hrající na gamepadu a nebo ostřílený závodník s volantem, nový ovládací model vám dovolí závodit jako šampión. DOSTAŇTE SE BLÍŽE F1 NEŽ DŘÍVE – Síla nového enginu hry, zvukové efekty a nový styl prezentace vás vtáhne do hry.
-    VŠECHNY HLAVNÍ UDÁLOSTI F1 – Honda se vrací a tvoří alianci s McLarenem, za který závodí Fernando Alonso. Sebastien Vettel přešel k Ferrari a mezitím přichází nová generace mladých jezdců, kteří se snaží urvat své první body v šampionátu. V kalendáři je i nový okruh v Mexiku, kam se formule vrací po 20 letech.
-    NOVÁ PROFI SEZÓNA – Ultimátní výzva - Dokážeš vyhrát sezónu i při realistckém nastavené?
-    ONLINE TRÉNINK A VÍC – Zlepšete si svoje dovednosti v online trénincích spolu s ostatními hráči z celého světa.
-    BONUSOVÝ OBSAH – Ve hře najdete i kompletní sezónu 2014

Minimální konfigurace :
hra vyžaduje aktivaci přes internet!