Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

X360 Your Shape 2012 Classics 3

Kód:
USX221922
EAN (čárový kód):
3307215726518
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
UbiSoft

Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Xbox 360

Popis

Nejlepší cvičební série na pohybový senzor KINECT se vrací ve vylepšeném pokračování. Pokračování představuje přátelštější uživatelské ovládání a více než 90 hodin cvičení, zahrnující bojové umění, taneční hodiny, kardio cvičení nebo výcvikový tábor pro dokonalou kondici. Nabízí širokou škálu aktivit, lepší zpětnou vazbu (namísto toho co děláte špatně, se také od svého trenéra dozvíte, jak provádět cviky správně).

Herní prvky

  • Kde se fitness potkává s kouzly - Your Shape vás zavede do stimulujícího prostředí plného vizuálních efektů, měnících se podle vašeho cvičení, tak jak postupujete hrou.
     
  • Svět fitness ve vašem obýváku - cvičení je určené pro všechny, bez rozdílu věku či pohlaví. Vyberte si z nabídky cvičební programů nebo si jen užijte zábavu s party hrou. Nový mod "Run the world" vám navíc umožní virtuálně běžet ulicemi New Yorku, Paříže nebo Londýna.
     
  • Monitorujte své pokroky a vyzvěte přátele - v centru Your Shape můžete sledovat svůj pokrok, vyzvat své přátele na fitness souboj a stejně tak sledovat, jak si stojíte na žebříčku proti hráčům z celého světa. Můžete se také podělit o své úspěchy na Facebooku nebo se udržet ve formě pomocí nástrojů dostupných pro mobilní aplikace.