Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
KOX21150
EAN (čárový kód):
5024866346268
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Codemasters

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 18

Pokračování titulu s českou historií Operation Flashpoint, prošlo po předchozím dílu mnoha úpravami a OF Red River, slibuje skutečně zajímavý vojenský zážitek.

Red River nás zavede do sporu mezi Čínou a USA uprostřed Tádžikistánu a poskytne vypracovanější arzenál, emotivnější prožitek, nekončící akce a především válečný realismus, jak ho neznáte.

Mezi Afghánistánem a Čínou se chystá vzplanout další světový konflikt. Údolí, města a hory Tádžikistánu se stanou krvavou frontou sil lidové osvobozenecké armády, povstaleckých bojovníků guerilly a amerických námořních jednotek.

Vy a váš fireteam to můžete změnit. Do jaké míry to je na vás. Není to voják s nejdražší zbraní nebo s největším srdcem, který vyhraje na bitevním poli. Je to ten nejchytřejší. Semper Fi, příslušník námořní pěchoty.

Herní vlastnosti

• Jděte blíže za zkušenostmi americké námořní pěchoty ve vojenské operaci s hlavním taktickým střelcem pěchoty.
• Držte společně se čtyřmi hráči v drop-in drop-out online kooperačním multiplayeru v módu vojenského tažení a samotného zapojení fireteamu.
• Nechte se vtáhnout do strhujícího vyprávění, které se odehrává ve třech dějstvích v módu vojenského tažení.
• Hrajte v roli Granátníka, Průzkumníka, Střelce a Střelce ze samopalu, z nichž každý má jedinečné silné a slabé stránky pro zvýšení opětovného hraní.
• Získávejte a utrácejte XP za zbraně, vazby a schopnosti pro každého specialistu z fireteamu.
• Povolejte bojovou posilu jako např. minomety, houfnice, bomby JDAM (zbraň společného přímého útoku), zatímco vrtulníky AH-1Z a letadla pozemního útoku A-10 poskytují blízkou vzdušnou podporu.