Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Super Putty Squad

Kód:
NSS674
EAN (čárový kód):
5060057024867
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Značka:
System 3 Software Limited

Parametr Popis
Žánr Plošinovka
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Switch

Putty je zpátky! Nadčasová klasika přichází na Nintendo Switch.

Skočte, odskočte, protáhnete se k vítězství, když pomůžete Puttymu zachránit své unesené kamarády v této klasické herní platformě s více než 100 úrovněmi. 

Super Putty Squad je bezstarostný zážitek z retro hraní, který byl oživen pro moderní hráče, v kombinaci s úplně novým výukovým režimem pro nejvyšší hratelnost. Režim Tutorial vás provede úvodními fázemi a nabízí tipy a triky, jak a kdy využít Puttyho arzenál pohybů a vybavení. Náš hrdina se může nafoukat, protáhnout, udeřit, skákat, absorbovat a střílet, aby zachránil své unesené kamarády před jistou smrtí. Super Putty Squad obsahuje úrovně, které vyzkouší vaše dovednosti a představivost v neuvěřitelně návykové plošinovce.

Sbírejte nálepky a odemykejte další překvapivě skryté úrovně s jedinečnou funkcí Sticker Book, která umožňuje hráči sledovat pokrok v hraní.
Pro příležitostné hráče je hratelnost přístupná, ale neuvěřitelně návyková. Super Putty Squad vás udrží v herní zábavě hodiny a hodiny.