Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

obr 1

Kód:
UQ178
EAN (čárový kód):
4712511128925
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
20 kg
Objem:
170 l
Značka:
Qnap

Procesor: Intel® Xeon® E3-1246 v3 Quad-core processor
Operační paměť: Systémová paměť: 4 GB DDR3 ECC RAM
Předinstalovaný paměťový modul: 2 GB x2
Rozšiřitelná paměť až: 32 GB (8 GB x4)
1.Při upgradu paměti RAM na více než 28 GB musí být původní moduly RAM 4 GB odstraněny.
2.Informace o instalaci modulu RAM a kompatibilních modelech NAS naleznete v průvodci instalací modulů QNAP
Flash paměť: 512MB DOM
Internal Cache Port: Vybaven dvěma porty mSATA pro čtení ukládání do mezipaměti. Standardní systém je bez mSATA flash. Pro volitelný mSATA flash naleznete na adrese http://shop.qnap.com/
Interní disky: 8 x 3.5-inch SATA 6Gbps/3Gbps hard drive nebo 2.5-inch SATA, 6Gbps/3Gbps hard drive SSD hard drive
1.Standardní systém je dodáván bez pevných disků.
2.Seznam kompatibilních pevných disků naleznete na adrese https://www.qnap.com/compatibility
Interní disky: 8 x výměnný a uzamykatelný zásobník
LAN Port: Vestavěné 2 x 10 GbE porty SFP + (LAN-10G2SF-MLX) a 4 x porty GbE, 40GbE je volitelná
LED indikátory: 10 GbE, Stav, LAN, eSATA, Stav portu pro rozšířené úložiště
USB: 4x USB 3.0 port (zadní), 4x USB 2.0 port (zadní), podpora tiskárny USB, pen drive, USB hub a USB UPS atd.
Tlačítka: Systém: napájecí tlačítko, reset tlačítko
Alarm Bzučák: Upozornění systému
Provedení: 2U, Rackmount
Rozměry: 88 x 442.5 530.5 mm
Hmotnost: NAS hmotnost 14.39 kg, hrubá hmotnost (s obalem a příslušenstvím) 20.54 kg
Hladina hluku: 55.2 dB
Spotřeba energie: pohotovostní režim: 73.38 W, v provozu 133.88 W
Provozní teplota: 0-40˚C
Vlhkost vzduchu: 5 až 95 % bez kondenzace
Napájení: redundantní napájení, vstup: 47-63 Hz; 100-127V~/ 8A; 200-240V/ 4A, výstup 400W
PCIe Slot: 2 (pravý slot: 1 * PCIe Gen3 x8; levý slot: 1 * PCIe Gen3 x4) Poznámka: Slot PCIe Gen3 x8 je obsazen síťovým adaptérem 10GbE.
Chlazení: chytrý ventilátor 4 x 6cm
Stránky výrobce: QNAP

QNAP TS-EC880U R2, nabízející snadno použitelný operační systém QTS, poskytuje spolehlivé a škálovatelné řešení NAS k naplnění potřeb zálohování dat, synchronizace souborů a vzdáleného přístupu. TS-EC880U R2 se vyznačuje připraveností pro sítě 10GbE, podává vynikající výkon a podporuje sdílení souborů napříč platformami, rozsáhlá zálohovací řešení, iSCSI a virtualizační aplikace a mnoho praktických podnikových funkcí, což jej dělá ideální volbou pro malé a střední podniky, které tak mohou zajistit svá důležitá podniková data. Zahrnuje i četné multimediální aplikace, jimž navíc pomáhají jeho výkonné hardwarové specifikace.

  • Integrovaná karta 10GbE, vysoce efektivní řešené úložiště pro úpravu a sdílení videa ve vysokém rozlišení
  • Datová propustnost přes 3 700 MB/s a 400 000 IOPS
  • Dva interní cache porty a až 4 SSD namísto cache paměti
  • Díky rozšiřujícím jednotkám QNAP je NAS škálovatelný až na kapacitu 136 disků
  • Centralizované datové úložiště, zálohování, sdílení a obnovení po havárii, připravené pro virtualizaci.

QTS - Jednoduchá a efektivní
Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní QTS probíhají systémové operace na TS-EC880U R2 hladce a prakticky. Jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožňuje rychle vyhledat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, monitorovat důležité systémové informace v reálném čase a otvírat více oken aplikací za účelem současného spouštění více úloh, čímž zvyšuje efektivitu práce.

Qsirch – Chytřejší a rychlejší způsob vyhledávání
Pomocí Qsirch můžete rychle a snadno nacházet dokumenty, fotografie, videa a hudbu. Tato nová vyhledávací aplikace od QNAP integrovaná do NAS Vám umožní najít to, co potřebujete, pomocí přirozeného vyhledávání v reálném čase. Prostě napište vše, co víte o tom, co chcete najít, například části názvu souboru nebo i slova a sousloví z obsahu dokumentu, a Qsirch Vám bude zobrazovat seznam nalezených odpovídajících míst s miniaturami už když budete psát. Qsirch si dokonce pamatuje historii Vašich vyhledávání, takže máte možnost ve svých souborech rychle navigovat na soubory, které jste vyhledávali v minulosti. Qsirch představuje obrovské zvýšení produktivity – značně snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborům na NAS, takže máte možnost soustředit se na jiné úkoly.

Průlomový výkon
TS-EC880U R2 podporuje pevné disky 6 Gbps s výkonem přes 3,700 MB/s a s 410 000 IOPS*. TS-EC880U R2, vybavený čtyřjádrovým procesorem Intel® Xeon® E3 v3 a 4 GB DDR3 ECC RAM, výrazně zvyšuje efektivitu úloh náročných na CPU a umí obsluhovat více současně probíhajících úloh najednou

Vnitřní cache port pro akceleraci vstupu a výstupu
TS-EC880U R2 podporuje dva integrované vnitřní porty mSATA paměti cache, přičemž na caching lze používat až 4 SSD. Instalací modulů mSATA flash (dokoupitelné) lze významně posílit výkon IOPS svazků úložišť. Je dokonalý ke zlepšení celkového pracovního toku u aplikací náročných na IOPS při čtení i při zápisu, jako jsou například databáze a virtualizace. Návrh portu s vnitřní pamětí cache rezervuje prostor šachty pevného disku z důvodu větší úložné kapacity.

Vysouvací zásuvka na základní desku pro snadnou údržbu
S vysouvací zásuvkou na základní desku na TS-EC880U R2 získají administrátoři IT snadnější přístup při aktualizaci/instalaci komponent, jako například RAM, vnitřní cache a adaptéru sítě 10 GbE. Základní desku samotnou lze vyjmout a vyměnit bez nutnosti vyndávat ze skříně těžký TS-EC880U R2, což je obzvláště užitečné při údržbě TS-EC880U R2 v datových centrech se skříněmi o více regálech.

Připravenost pro síť 10GbE
TS-EC880U R2 nabízí čtyři vestavěné porty sítě Gigabit Ethernet a je vybaven dvěma vestavěnými porty sítě 10GbE SFP+, takže je schopen vytvořit vysokorychlostní síť s rychlostí 10 Gigabit. TS-EC880U R2 s připraveností pro sítě 10GbE podává bleskově rychlou datovou propustnost. Díky podpoře vysokokapacitních úložišť je TS-EC880U R2 dokonalou volbou pro datová centra, která potřebují ukládání velkých objemů dat s excelentní rychlost přenosu těchto dat, a pro editaci rozsáhlých videí za chodu bez nutnosti přenosu videí mezi TS-EC880U R2 a stolními počítači.

Bezproblémové rozšiřování kapacity
TS-EC880U R2 podporuje online rozšiřování kapacity kaskádním zapojením většího počtu rozšiřujících krytů RAID od QNAP k naplnění rostoucích potřeb podniků na ukládání dat. Se škálovatelným řešením QNAP lze celkovou kapacitu úložiště rozšiřovat postupně dle potřeby. To je užitečné zejména pro aplikace zpracovávající velké množství dat, jako je například video dozorování, archivace dat, a ukládání televizního vysílání, abychom jich jmenovali alespoň několik.

Výkonný flexibilní svazek QNAP
Flexibilní svazek QNAP poskytuje bezpečnější a flexibilnější způsob uložení dat na NAS. Tento svazek další generace nabízí výkonné funkce, jako například seznamy úložišť s ochranou většího počtu skupin RAID, řídce přidělované svazky s opakovaným využíváním prostoru, blokovou úroveň iSCSI LUN a online rozšiřování kapacity. Správce úložišť QTS přehledně prezentuje nástroje a možnosti správy systémových úložišť, čímž zjednodušuje proces rozšiřování kapacity NAS a správy rozšiřujících krytů QNAP RAID.

Sdílení souborů napříč platformami, centralizované datové úložiště
TS-EC880U R2 podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS, a AFP ke sdílení souborů na sítích s operačními systémy Windows, Mac, a Linux/UNIX. Data, protokolární záznamy a obrazy ISO disků CD a DVD lze centrálně skladovat na NAS a chránit integrovaným antivirovým řešením. Služby Windows AD a LDAP dovolují systémovým administrátorům konfigurovat práva uživatelů pomocí stávajícího serveru Windows AD, serveru LDAP nebo pomocí integorvané služby LDAP na NAS.

Ucelená zálohovací řešení pro zabezpečení dat
Jakožto spolehlivé centrum zálohování nabízí TS-EC880U R2 ucelená zálohovací řešení. QNAP NetBak Replicator na Windows OS podporuje zálohování dat v reálném čase nebo podle plánu. Podporována je i Apple Time Machine, aby uživatelé Mac OS X měli bezpracné řešení pro zálohování dat na TS-EC880U R2.

Řešení pro obnovení po havárii přinášejí klid mysli
TS-EC880U R2 nabízí různé možnosti obnovení dat. Vzdálená replikace v reálném čase (Real-Time Remote Replication, RTRR) podporuje zálohování v reálném čase nebo podle plánu na vzdálený Turbo NAS nebo na server FTP a synchronizuje soubory z místní složky do vzdálené složky s lepší efektivitou zálohování a při snížené době zálohování. TS-EC880U R2 podporuje také protokol rsync k zálohování dat na jiný vzdálený server podle plánu. Kromě toho lze data kdykoli zálohovat na úložiště cloud, jako například Amazon® S3, Amazon Glacier, Microsoft® Azure, ElephantDrive®, Dropbox® a Google® Drive, nebo obnovit na TS-EC880U R2.

Obsáhlé možnosti zabezpečení
V prostředí otevřené sítě mohou být data podniků vystavena potenciálnímu útoku. Zařízení TS-EC880U R2 poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například šifrování přístupu, blokování IP adres, a další. Kromě toho mohou administrátoři IT řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit tak neautorizovanému přístupu k důležitým souborům. TS-EC880U R2 je validován 256-bitovým šifrováním FIPS 140-2 AES na vojenské úrovni, čímž brání neautorizovanému přístupu k citlivým podnikovým datům a jejich narušení dokonce i v případě krádeže všech pevných disků nebo celého systému.

Úložiště pro rozsáhlé virtualizační aplikace
TS-EC880U R2 je VMware® Ready, Citrix® Ready, kompatibilní s certifikací Microsoft® Hyper-V a Windows Server 2012, takže prospívá flexibilitě nasazení a správy ve virtualizačních prostředích. TS-EC880U R2 podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu snížením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V, v uvedeném pořadí, a podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S s rozšířenou provozní bezpečností a správou virtualizačních aplikací.

Spouštějte více OS na TS-EC880U R2
Virtualization Station transformuje TS-EC880U R2 na NAS 2-v-jednom, který může fungovat jako NAS vše-v-jednom a virtualizační platforma podporující více operačních systémů, rychlé vytváření virtuálních počítačů, import/export virtuálních počítačů, pořizování snímků, a umožňuje desktopové operace ve webovém prohlížeči. Vzhledem k jeho snadno použitelnému rozhraní můžete při minimálním úsilí centrálně spravovat všechny virtuální počítače vytvořené na TS-EC880U R2. Navíc můžete dle potřeby stahovat VM z online trhů s VM, importovat je do TS-EC880U R2 a ihned je bez jakýchkoli složitých postupů používat. Poznámka: Předem nainstalováno 1 x 4GB RAM. RAM můžete aktualizovat na 32GB a provozovat až 8 virtuálních počítačů.

Vysoce efektivní úložné řešení s editací videí
Digitální produkce filmu a videa vytváří velké objemy dat vyžadující vysoce výkonná úložiště RAID se stabilní datovou propustností odpovídající náročnosti výstupů editace videí. TS-EC880U R2 splňuje potřeby ukládání dat i editace videí pomocí rozhraní sítě 10GbE. Digitální videa lze rychle ukládat a upravovat přímo na síti TS-EC880U R2.

Synchronizace souborů napříč vícero zařízeními
Utilita Qsync udělá z Vašeho TS-EC880U R2 zabezpečené datové centrum s velkou úložnou kapacitou k synchronizaci souborů. Veškeré soubory nahrané na TS-EC880U R2 budou dostupné všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům či mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť užitečný pro ty, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a vždy mít na různých zařízeních nejaktuálnější soubory. Qsync poskytuje více způsobů synchronizace souborů a sdílení souborů ve skupině, čímž výrazně zvyšuje flexibilitu spolupráce.

Obsáhlé dozorovací řešení se zabezpečením 24 hodin denně a 7 dní v týdnu
Surveillance Station TS-EC880U R2 je profesionální dozorovací řešení s širokou škálou více než 2 600 kompatibilních modelů IP kamer a s rozšiřovatelnými licencemi ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videí a zvuku a flexibilní nastavitelné možnosti. Na své mobilní zařízení se systémem iOS® nebo Android™ si také můžete nainstalovat aplikaci Vmobile pro správu monitorovacích kanálů kdykoli a odkudkoli a zabezpečit tak prostředí své kanceláře.

Další funkce připravenosti pro malé a střední podniky
TS-EC880U R2, jakožto nákladově efektivní Turbo NAS typu vše-v-jednom, podporuje různé podnikové aplikace. Turbo NAS podporuje server FTP ke sdílení velkých souborů a je dodáván s uživatelsky definovanými nastaveními, kam patří například omezení přenosové šířky, počet připojení a práva pouze pro zápis. Turbo NAS podporuje server VPN poskytující administrátorům IT snadný způsob, jak vybudovat zabezpečenou soukromou síť a umožňující personálu přihlašovat se z prostředí mimo kancelář a získávat zabezpečený přístup k podnikovým prostředkům, jako jsou například soubory a Internetové připojení.

Instalace aplikací dle potřeby pro rozšíření funkcí NAS
TS-EC880U R2 má vestavěné Centrum aplikací poskytující různé aplikace instalovatelné dle potřeby a vyvinuté u společnosti QNAP a u vývojářů z řad třetích stran, kam patří i nástroje k zálohování/synchronizaci, podnikání, správě obsahu, komunikaci, stahování, zábavě, atd. Je také centrálním místem pro správu a instalaci nainstalovaných aplikací. Kromě toho vývojová platforma QNAP přináší ducha otevřeného zdrojového kódu, takže vývojáře programů přivítá prostředí pro vývoj různých aplikací, čímž TS-EC880U R2 získává výhodu rozsáhlých příležitostí.