Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PSV Michael Jackson The Experience

D
Kód:
USPV490
EAN (čárový kód):
3307215623848
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
UbiSoft

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Taneční
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PS Vita
Michael Jackson The Experience pro PlayStation Vita zve hráče na velkolepou interaktivní cestu skrze 15 největších hitů nepřekonatelného krále popu. Zažijte vzrušení a kouzlo videoklipů a krátkých filmů Michaela Jacksona na konzoli PS Vita, čeká na vás vysoké rozlišení a velkolepý zvuk.

Hráči mohou očekávat plné umělecké představení. Titul bude samozřejmě obsahovat Jacksonovy ikonické skladby a prostředí koncertů jako Beat It, The Way You Make Me Feel, Bad, Billie Jean, Black or White, Smooth Criminal, Rock With You nebo Thriller.

Herní vlastnosti
  • PS Vita nabízí zcela nový a přirozený způsob hraní a ovládání hudebních her. Použijte vaše prsty k nakreslení řady tvarů a pohybů na PS Vita multi touch padu a pronikněte do rytmu a choreografie Michaela Jacksona. Použijte funkci gyroskopu a rozrpouděte své tělo ve známých tanečních kreacích.
  • 15 klasických videoklipů Michaela Jacksona ve vynikající grafice ve formátu High Definition, ve kterých se naúčíte legendární choreografie třeba z Thrilleru nebo Smooth Criminal. Až vás tančení přestane bavit můžete si užít nádherné filmové scény z Jacksonových koncertů.
  • Protančete si cestu ke slávě skrze nejrůznější multiplayer mody. Odemkněte bonusový obsah jako je nové oblečení, velkolepé efekty, nebo legendární stříbrné rukavice. Porovnejte své skóre s ostatními ve světových žebříčcích.
  • Bavit se budou jak příležitostní hráči, tak ostřílení taneční veteráni. Tři úrovně obtížnosti tuto hru zpřístupní každému.
  • Vyzvěte své přátelé přes Wi-Fi připojení na bitvu Vita-to-Vita v režimu Dance Battle a poznejte kdo je skutečným králem Popu.
Více o možnostech a technologiích Playstation Vita naleznete ZDE