Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PSP NHL 07

D
Kód:
EAPP0500
EAN (čárový kód):
5030930051372
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Electronic Arts

Zboží nelze zakoupit.

Zlatá éra hokejových videoher je opět tady, s letošním ročníkem populární hokejové série NHL, kterou přináší společnost EA SPORTS – záruka nejlepších hokejových videoher. Po letech hraní na domácím ledě máte možnost se svým týmem cestovat – s NHL 07 pro PSP.

Způsob hraní, grafické zpracování, AI a animace jsou stejně kvalitní jako na konzoli, takže i mimo domov můžete pokračovat v hraní, započatém v domácím prostředí. Využijte plnou konektivitu k počítačovému zábavnímu systému PlayStation 2, sestavte svůj tým doma v režimu Dynasty a pak cestujte. Výsledky, dosažené mimo domov, budou po návratu a opětovném připojení přičteny k celkovému hodnocení – a naopak.
Mimo led vystupujete jako generální manager. Udělejte všechno proto, abyste splnili všechna majitelova očekávání i rozpočet.

Vlastnosti:
• Připojení ke konzoli PlayStation 2 - Uložené výsledky hraní v režimech Season nebo Dynasty můžete přehrávat mezi oběma konzolemi - PSP a Play Station 2. Máte možnost sestavit vlastní tým a hrát z domova nebo mimo něj.
• Režim Robust Dynasty - Sestavte tým, obchodujte s hráči a sjednávejte co nejvýhodnější podmínky. Za každý úspěch získáte body.
• Realističtí hráči-Specifické modely – Hráči v NHL 07 se chovají stejně jako jejich skutečné protějšky.
• Mobilní kompatibilita – Intuitivní ovládání, krátké stahovací časy a jednoduché používání herních obohacení umožňují skvělé zážitky.
• Kvalitní grafika a AI - NHL 07 pro PSP přináší kvalitní fotorealistickou grafiku a inteligentní AI.
• Ad-hoc a Wi-Fi Infrastruktura - Online nebo kdekoli v místnosti budete mít možnost přeměnit své kamarády na soupeře – s multiplayerovými head-to-head Wi-Fi hrami.