Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PSP Ape Academy

V
Kód:
SPSPF18
EAN (čárový kód):
711719198079
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Ostatní

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Dětské
PEGI 3
Platforma PSP

Hra pro nejmenší hráče od 3 let. Děti, hrejte si s opičkami v Opičí Akademii, učte se základním dovednostem jako rozlišování barev a tvarů, zpívejte si písničky a říkejte básničky spolu s panem Opičím Učitelem...

Ve hře Ape Academy na PSP si užijete více než 45 mini her. Čeká na vás pestrá skladba herních stylů, každý překypující bláznivou zábavou a ztřeštěným opičím humorem. Nechybí ani jedinečné možnosti pro více hráčů. Soutěžte proti ostatním budoucím opičím akademikům přes bezdrátovou síť nebo si zahrajte pomocí jedinečného systému ovládání s kamarádem na jediném systému PSP. Abyste se mohli stát mistry opičáren, musíte nejprve projít opičí školou. Zapište se proto hned teď do nejbláznivější školy, jakou kdy svět viděl. Do vyšších ročníků budete postupovat, když se vám podaří vyhrát ztřeštěné mini hry, ale dávejte přitom pozor na své spolužáky. Jsou to sice také studenti, ale když přijde na rošťárny a skopičiny, jsou to profesionálové.