Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS4 Project CARS 2

Kód:
CEP460202
EAN (čárový kód):
3391891993463
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Namco Bandai

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Závodní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Playstation 4

Pokračování ultimátní závodní hry, které si opět klade za cíl být tou nejpokročilejší závodní simulaci na světě. Hra vznikla za spolupráce profesionálních závodníků i hráčů a nabízí tak autentický závodní zážitek, který jinde jen tak nenajdete.

KOUZLO JEDINEČNOSTI
Obrovský počet tratí se širokou nabídkou více než 170 licencovaných vozidel od řady ikonických značek. Na PC nechybí podpora 12K HDR a virtuální reality.

KDYKOLIV, KDEKOLIV
Project CARS 2 obsahuje širokou paletu motoristických závodů včetně rallycrossu nebo IndyCar. Závodit můžete v jakémkoliv vozidle po různých tratích s dynamickou změnou počasí i denní doby. Čeká vás led, asfalt, šotolina, bláto, sníh, den, noc a samozřejmě i mokré tratě plné kaluží. Ty se na trati při dešti dynamicky vytváří.

V ZÁPALU SOUBOJE
Je tu zcela nový, fanoušky vyžádaný, online turnajový herní mód, který umožní hráčům vytvářet závodní ligy. Různé eSport funkce budou dostupné ihned od data vydání, spolu s integrací streamingu a spoustou dalšího.