Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
EAP452150
EAN (čárový kód):
5035225116880
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.12 kg
Značka:
Electronic Arts

Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Playstation 4

Připrav se na další basketbalovou horečku se hrou NBA LIVE 18, která znovu přináší spoustu inovací, o které si řekli samotní hráči. Jednou z těch hlavních je přítomnost dynamické kariéry v režimu THE ONE, jenž se soustředí na tvého hráče, tvé volby a tvůj osud. Vytvoř si jedinečnou identitu a rozhodni se, jakým způsobem se staneš legendou na hřišti i v kabině díky množství různorodých schopností a atributů.

Vydej se na cestu, která vede k titulu nejlepšího hráče basketu planety v lize, nebo proti ostatním hráčům. Každý z módů (solo, coop, či multiplayer) pak obsahuje vlastní výzvy, které se budou měnit díky implementaci LIVE event content systému.

Užij si realističtější hru s inovovaným systémem soubojů jeden na jednoho a arzenálem zcela nových pohybů, které ti poskytnou dosud nezažitou kontrolu nad hřištěm. Ale nezapomeň ani na své manažerské schopnosti, jež budou prověřeny v režimech Franchise a Live Ultimate Team!

Související zboží