Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
CEP44310
EAN (čárový kód):
5051892145251
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.09 kg
Značka:
Warner Bros

Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Playstation 4

Mad Max přináší otevřený svět v post-apokalyptickém světě, kde jedinou šancí na přežití jsou auta. Hráči převezmou roli Mad Maxe, osamělého válečníka, který musí bojovat o přežití s divokými gangy banditů. Jelikož Maxovi ukradnou jeho ikonické auto Interceptor, Max se musí dát dohromady z talentovaným, ale podivným mechanikem Chumbucket a dalšími, aby sestavil ultimatiní vojenské vozidlo a s pomocí něj uprchnul z Pustiny. 

Staň se Šíleným Maxem 
Buď legendárním post-apokalypitickým bojovníkem, levelujte, vylepšujte a vytvářejte Maxovo vybavení a zbraně, abyste přežili souboje na blízko, přestřelky a další. Za cestou pryč z Pustiny, čekají hráče těžká rozhodnutí. 

Působivé prostředí 
Prozkoumejte dynamický svět, zatímco budete bojovat se zrádnou krajinou, s nepříznivým počasím a smrtícími gangy nájezdníků. 

Odpad je základ 
Každý kousek šrotu, je důležitý a může posloužit ke zvýšení a zlepšení vybavení, zbraně i vozidla. Hráči mohou vyplenit nepřátelské tábory a získat tak přístup k cenným zdrojům. 

Přežijte v otevřeném světě 
Zůstat naživu není snadné. Hráči se střetnou s nebezpečnými frakcemi a gangy, čekají vás přes desítky nebezpečných vedlejších misí a úkolů v dynamickém otevřeném světě. 

Intenzivní souboje aut 
Ve hře vás čekají intenzivní automobilové souboje, přičemž jsou zcela založené na fyzice, takže žádné nejsou stejné.