Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS4 Final Fantasy X/X-2 HD Remaster Steelbok Editi

D
Kód:
CEP4250010
EAN (čárový kód):
5021290068018
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Square enix

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Playstation 4

Final Fantasy X
Hra přemístí hráče do Spiry, bájného světa, kterému se věda a technologie vyhnuly velkým obloukem ve prospěch posedlosti obyvatel Yevonska - Blitzballu (podvodní hry, vzniklé spojením vodního póla a válečného umění). Během FFX musíte pořád kontrolovat akce různých postav, jejichž osudy jsou neměnitelné. Hlavní postavou je tentokrát Tidus, hvězda Blitzballového týmu. Je využit do Sinovy osoby během hlavního Blitzballového zápasu a příběh FFX začíná... 

Final Fantasy X-2
Příběh Final Fantasy X-2, se odehrává dva roky po zničení hříchu (Defeat of Sin) a jeho hlavním hrdinou, či spíše hrdinkou je půvabná Yuna, která se však tentokrát představí v trochu drsnějším stylu á la Lara Croft. Příběh je zasazen opět do prostředí Spiry, jen s tím rozdílem, že nyní její obyvatelé používají modernější technologie. Mezi další vylepšení patří třeba nový způsob boje nebo nové třídy povolání. 
 

Co nás čeká?

  • Předělávka dvou PS2 her do HD kvality na Playstation 4 (Final Fantasy X a Final Fantasy X-2).
  • Final Fantasy X vás zavede do Spiry, bájného světa, kterému se věda a technologie vyhnuly obrovským obloukem.
  • Final Fantasy X-2, se odehrává 2 roky po zničení hříchu (Defeat of Sin) a hrdinkou je půvabná Yuna, která se však tentokrát představí ve stylu Lary Croft.