Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS3 The Club

U
Kód:
CPP32100
EAN (čárový kód):
5060138433915
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Ostatní

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Platforma Playstation 3

Adrenalinová third-person akce v prostředí ilegální undergroundové společnosti, v níž se setkávají jedinci lačnící po ultimátní formě vzrušení a ti co chtějí sledovat, jak se těm druhým onoho vzrušení v míře větší než vrchovaté dostává.

Ultimátní forma vzrušení má podobu drsného sportu, v němž se v řadě hodně netradičních lokací roztroušených po celém světě bojuje s použitím špičkových zbraní o přežití. K dosažení vítězství v soubojích je však třeba něco víc než eliminace soupeřů a překonání smrtelně nebezpečných překážek. Hráč musí bojovat podle nelítostných pravidel, která se pro každý souboj mění.

  •  Jako jeden z osmi bojovníků se můžete probojovat pěti herními režimy: standardní režim, časově omezený útok, boj o přežití, obléhání a zkouška ohněm.
  •  Čekají vás boje na osmi místech v různých částech světa. Nechybí válkou zničená města, opuštěné továrny, ocelárny.
  •  Objekty lze ničit, nebo s nimi manipulovat a využívat je tak ve svůj prospěch.
  •  Jedinečný systém hodnocení ještě více podporuje soutěživost mezi hráči: čím budete rychlejší, přesnější a silnější, tím více bodů získáte a tím více zbraní, postav a map si zpřístupníte.
  •  Můžete se těšit na automatické zbraně, odstřelovačky, velkorážní pistole, samopaly, pojízdné zbraně a spoustu dalších, které lze navíc upravovat.
  •  Každá z 8mi postav má vlastní příběh.
  •  Ve více než devíti vražedných multiplayerových režimech se můžete prostřílet na přední místa hráčských tabulek. V reálném čase se můžete po síti utkat s 15ti protivníky, nebo si dát přátelský zápas offline na rozdělené obrazovce pro 4 hráče.