Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
CEP313235
EAN (čárový kód):
5051892121873
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Warner Bros

Parametr Popis
Platforma Playstation 3

Vstupte znovu do smrtícího turnaje v triumfálním návratu hry Mortal Kombat na Playstation 3. Toto nejnovější „repete“ hry vrhá do boje nové i staré známé bojovníky. Pro ještě lepší zážitek z bojů byly vytvořeny nové režimy hraní. Hra je ještě brutálnější než dříve. Císař Shao Kahn nakonec porazil Raiden a jeho spojence. Tváří v tvář smrti, má Raiden jednu z posledních možností zachránit Zemi. Chcete-li změnit císařovo vítězství, musíte udeřit Shao Kahna tam, kde je nejzranitelněj­ší…nastražte pas­t. Vlastnosti hry:

Doporučeno jen pro dospělé – fatality se vracejí ve své původní brutální formě a zobrazována v detailu jsou skutečně až nechutná na pohled

Hratelnost – vrací se souboje v klasické 2D rovině, až 4 hráči v týmu

Hlubší příběh – ps3 hra Mortal Kombat nabízí nejhlubší příběh ze všech bojových dosud vydaných her série. Vrací nás k původnímu Mortal Kombat turnaji, kde se budete snažit změnit události z minulosti tak, abyste zachránili budoucnost

Krvavá grafika – Postavy, prostředí a fatality vám jsou nyní předkládány s dechberoucími detaily. Vyhřezlá střeva, rozňahnané mozky, utrhané údy.

Nové herní módy – kromě nových on-line módů, zavádí ps3 hra Mortal Kombat Co-op režim, Arcade mód a mnoho dalších.