Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS3 Dead Island Riptide

D
Kód:
USP30112
EAN (čárový kód):
4020628513092
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
UbiSoft

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Playstation 3

Mysleli si, že přemnožení zombií na Banoi přežili. Mysleli si, že se mohou vrátit zpátky do civilizace. Ale poté, co se naši hrdinové dostali do zrádného bezpečí na palubě vojenské lodi, zasáhl Osud. Udeřila bouře a do životů hrdinů se vrací chaos a hrůza.

FENOMÉN HRY DEAD ISLAND

Dead Island byl veřejnosti připomenut na začátku roku 2011. Pak vzal svět útokem. Vše začalo upoutávkou, která se stala virální senzací. Následovala oceňovaná mediální kampaň a hra samotná, která se stala jednou nejúspěšnějších nových značek za posledních několik let. Miliony fanoušků zombií na celém světě si zamilovaly prostředí pekla v ráji a smíšenou hratelnost. Díky neustálým přídavkům a edici GOTY si hra vydobyla pozornost nejen hlavního hráčského proudu, ale také vstoupila do povědomí jako zábavní značka. Na motivy hry Dead Island vznikají také filmy a knihy.

PROVĚŘENÝ RECEPT NA ÚSPĚCH

Dead Island Riptide si bere to nejlepší ze hry Dead Island a přidává k tomu další vrstvy. Díky novým komunikačním funkcím hry pro více hráčů, širší škále zombií, novému systému zacházení se zbraněmi a mnoha dalším rysům si fandové hry Dead Island i noví hráči další zombie apokalypsu opravdu užijí.

- Úspěšná kombinace akce z pohledu vlastních očí, otevřeného světa a kooperativní hry pro více hráčů na pozadí tropického ostrova.
- Nová hratelná postava.
- Nová vozidla: čluny.
- Nové komunikační funkce ve hře pro více hráčů.
- Nové zombie k zabíjení a místa k průzkumu.
- Nové dovednosti k rozvíjení.

KOMUNIKAČNÍ KAMPAŇ

Pro všechny platformy budou vyrobeny vysoce kvalitní materiály, včetně nové špičkově animované upoutávky. Mediální kampaň bude pokrývat všechny důležité komunikační kanály, čímž bude zaručena pozornost ze strany hráčské komunity i fanoušků zombií.