Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS2 Boogie (reprice )

D
Kód:
EAP20055
EAN (čárový kód):
5030930060572
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Electronic Arts

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Platforma Playstation 2
Electronic Arts oznámili, že v letošním roce vydají exkluzivně pro Wii™ titul Boogie™, vyvíjený studiem EA Montreal. Boogie je originální hudebně-rytmická hra využívající předností inovativního ovládání Wii, aby zvedla hráče z pohovky, rozehrála a roztančila je v novém rytmu. „Pro hráče všech věkových skupin zde vytváříme zcela nový druh zábavy. Jde o kompletní party balíček, kde hráči mohou tancovat i zpívat,“ řekl Alain Tascan, viceprezident a generální manažer EA Montreal. „Nintendo Wii je úžasná konzole, která nám nabízí prostor ke kreativitě a změně tradičního přemýšlení při vývoji her.“

V Boogie budou hráči tancovat, zpívat a účinkovat ve vlastních videoklipech. Budou si rovněž moci vybírat a upravovat vlastní postavy, aby mohli nejlépe předvést své taneční a karaoke umění. S inovativním herním systémem, který perfektně padne jedinečnému ovládání Wii, je Boogie skvělým videoherním party balíčkem.

Boogie je posledním přírůstkem portfolia špičkových her EA Montreal, jako jsou SSX™ Blur a ARMY OF TWO™. SSX Blur je nejnovější verzí kriticky kladně oceněné snowboardové licence, která byla exkluzivně pro Wii uvedena v únoru. EA Montreal rovněž pracují na titulu ARMY OF TWO, což je s napětím očekávaná střílečka a originální duševní vlastnictví, které změní charakter strategické kooperativní hry dvou mužů. Hra se dostala na přední příčky hlavního článku Top 50 Coolest New Games srpnového čísla měsíčníku Electronic Gaming Monthly. ARMY OF TWO bude vydána pro počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3 a videoherní a zábavní systém Xbox 360™.

Společnost EA založila studio v centru kanadského Montrealu v roce 2004. EA Montreal využívá nejmodernější technologie a mimořádného talentu svých herních návrhářů k produkci interaktivní zábavy příští generace, čímž posunuje hranice možností tvořivosti a vývoje. Od zahájení své činnosti v roce 2004, vydal tým EA Montreal hru NHL® 07 pro systémy současné generace, která se loni stala nejprodávanější v Kanadě.