Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC Titan Quest Immortal Throne

D
Kód:
KOPC0165
EAN (čárový kód):
8595142711652
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
THQ

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PC

TUTO HRU SI MŮŽETE ZAKOUPIT SPOLEČNĚ S DALŠÍMI 8 HRAMI V AKČNÍM PACKU OD THQ ZA POUHÝCH 999 Kč - THQ PACK ZDE

Titan Quest: Immortal Throne je akcí nabitý datadisk ke hře Titan Quest, která se stala RPG hitem roku 2006. Brian Sullivan, který se kromě této hry podílel i na tvorbě Age of Empires, vás ve svém výpravném příběhu zavede až do pochmurného Hádova království. V impozantním souboji dobra se zlem narazíte na největší zloduchy z řecké mytologie. Také se utkáte s mocným Kerberem a ocitnete se na břehu ledové řeky Styx. Mimo nepřátel tu na vás čekají i noví spojenci. Naplníte proroctví slepého věštce Teresia, budete bojovat po boku Agamemnóna či Achilla a proti mocným nepřátelům vám svými triky pomůže i lstivý Odysseus.

Vlastnosti produktu:
» 10 nových úrovní – Nové i existující postavy mohou dosáhnout ještě výše, získat ještě lepší vybavení a dovednosti.
» 8 nových povolání – V datadisku lze ovládnout zbrusu nové dovednosti, jejichž kombinací můžete vytvořit osm nových povolání.
» Nové exotické nestvůry a kraje – Procestujte exotické kraje kolem Středozemního moře. Nakonec překonejte řeku Styx a sestupte až do podsvětí. Utkejte se s novými hrozivými monstry a okuste sladké plody vítězství!
» Artefakty – Pro tyto nové a velmi cenné součásti vybavení je v rozhraní postavy vyčleněna zvláštní pozice. Vaše postava tak bude ještě mocnější!
» Čarodějové – Nové neherní postavy (NPC), které vám mohou podle receptu zhotovovat artefakty.
» Karavany – V hlavních městech po celém dávném světě potkáte cestující NPC, u nichž si můžete uložit své nevzácnější zboží a případně je předávat i svým dalším postavám.
» Další skvělé vybavení – Cestou Hádovým podsvětím můžete získat stovky nových mocných předmětů.