Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC The Sims 4 Bundle Pack 5

Kód:
EAPC05155
EAN (čárový kód):
5030934121866
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.06 kg
Značka:
Electronic Arts

Parametr Popis
Žánr Simulátor
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma PC
Grafická karta 2048


 

Upozornění: Cena uváděná před vydáním tohoto titulu je pouze orientační a distributor si vyhrazuje právo na její změnu.

Rozvíjejte rodičovské dovednosti svých Simíků a pomozte jejich děti dovést k dospělosti, dopřejte svým Simíkům velkolepý život a elegantní nový vzhled a vytvořte si podnik plný neonového osvětlení s bowlingovými dekoracemi. Obsahuje herní balíček a dvě kolekce:

  • The Sims™ 4 Rodičovství

  • Kolekce The Sims™ 4 Staré časy

  • Kolekce The Sims™ 4 Bowlingový večer

The Sims™ 4 Rodičovství

Rozvíjejte rodičovské dovednosti svých Simíků a pomozte jejich děti dovést k dospělosti s herním balíčkem The Sims™ 4 Rodičovství*. Rozhodněte se, jestli chcete děti vychovávat přísně, nebo spíš benevolentně, naučte je životní hodnoty a utvářejte jejich budoucnost. Užívejte si zábavné rodinné aktivity a upravte si domácnost s novými dekoracemi a rodinnou módou.

Kolekce The Sims™ 4 Staré časy

Dopřejte svým Simíkům velkolepý život a elegantní nový vzhled s kolekcí The Sims™ 4 Staré časy. Oblékněte Simíky do strhujících klasických modelů a pořiďte jim i doplňky a make-up u toaletního stolku. Zařiďte si to doma luxusním nábytkem nebo najměte majordoma, který vašim Simíkům splní všechna přání.

Kolekce The Sims™ 4 Bowlingový večer

Vytvořte si podnik plný neonového osvětlení s bowlingovými dekoracemi, a dokonce i s barem, kde se Simíci mohou mezi hrami občerstvit. Pořiďte si retromoderní nábytek, který vypadá parádně nejen v herně, ale také doma.