Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC Take on Helicopters

V
Kód:
IDPC3000
EAN (čárový kód):
8594071980337
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Bohemia Interactive

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Platforma PC
Take on Helicopters je nová vrtulníková hra Bohemia Interactive, českého nezávislého vývojářského studia. Hra, která staví na více než 10 letech zkušeností, přináší hráčům možnost prožít let vrtulníkem v krásném a detailním prostředí.

Na leteckou firmu Harryho Larkina přišly zlé časy. Podnik, který budoval desítky let, se ocitl blízko krachu, zbývá už jen pár dní do jeho úplného zavření. Navzdory nejisté budoucnosti se jeho synové rozhodují zachránit firmu, kterou jejich otec budoval celý život. Společně na sebe berou odpovědnost za zakázky a vzdorují konkurenci, společně nasedají do vrtulníků!

Hráči se mohou vydat na cestu k perfektnímu zvládnutí vrtulníku s propracovaným realistickým letovým modelem. Čeká je mnoho nečekaných úkolů v otevřeném herním světě, který vznikl za použití skutečných geografických dat severní Ameriky a jižní Asie.. Mohou si také vytvořit vlastní mise díky propracovanému, ale snadno ovladatelného editoru.

Take On Helicopters přináší:
  • Reálný model letové dynamiky
  • Detailní modely vrtulníků a kokpitů
  • Rozsáhlé a líbivé prostředí
  • Propracovaný a snadno ovladatelný editor misí
  • Hru pro více hráčů v kooperativních i konkurenčních scénářích