Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC Supreme Commander: Forged Alliance

D
Kód:
KOPC0153
EAN (čárový kód):
8595142711683
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
THQ

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PC

TUTO HRU SI MŮŽETE ZAKOUPIT SPOLEČNĚ S DALŠÍMI 8 HRAMI V AKČNÍM PACKU OD THQ ZA POUHÝCH 999 Kč - THQ PACK ZDE

Lidstvo už to má spočítané, blíží se jeho poslední hodinka. Dva roky po skončení nekonečné války leží zbytky kdysi skvělých válečnických národů v troskách a z nadějí lidstva na lepší budoucnost nezůstalo nic než hořké vzpomínky.
Lidstvo se teď snaží vyhladit nový, zdánlivě neporazitelný nepřítel, podporovaný horlivými stoupenci řádu: chce zničit jak UEF, tak aeonské loyalisty i cybrany. Roztříštěné zbytky vojenských sil lidstva, zahnané do kouta a hledící do propasti, musí odsunout stará nepřátelství stranou, semknout se a společně se připravit k poslednímu zoufalému boji. Je to poslední šance. Aliance, která se zrodila z krve, oceli a naděje, s odhodláním postavit se temnotě čelem.

Vlastnosti hry:
» Nová frakce, za kterou lze hrát: Zcela nová frakce, za niž lze hrát ve hrách pro více hráčů a která představuje hlavní hrozbu v kampani pro jednoho hráče. Nové nebezpečí s sebou přináší vychytralá a nečestná rasa, která má rozvinutou techniku a skutečně mistrovsky ovládá kvantovou technologii. Nové zbraně, nové strategie, nová dobyvatelská tažení!
» Nové jednotky: 110 nových pozemních, námořních a leteckých, základních i experimentálních jednotek umožní armádám zaměřit se na strategické slabiny protivníka nebo se stát skutečným ztělesněním vojenské doktríny své frakce.
» Vojenské střety v epickém měřítku: Plná realizace námořnictva, orbitální zbraně a rozvinutá kontrašpionážní technologie poskytují velitelům bezprecedentní, nové smrtící schopnosti v již tak nejstrategičtější RTS hře na současném trhu.
» Nové mapy do hry pro více hráčů: Nová bitevní pole pro více hráčů poskytnou hráčům další příležitost prokázat svou převahu.
» Nová kampaň pro jednoho hráče: Zahrajte si zbrusu novou kampaň pro jednoho hráče, v níž seberete své síly a zabráníte vyhubení lidstva.