Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC Strategic Command

D
Kód:
XGPC658
EAN (čárový kód):
5060060291287
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Best ent.

Zboží nelze zakoupit.





Parametr Popis
Platforma PC
Strategický rozkaz - Evropské divadlo druhé světové války je nejlepší strategií. Hráč se stává vrchním velitelem ozbrojených sil Osy zla nebo Spojenců a vytváří podobu evropských národů během druhé světové války.

Jedním z hlavních klíčů úspěchu je správné politické rozhodnutí, výzkum a modernizace vybavení, management zásob a zdrojů a strategické využívání ozbrojených sil.
Hráč má jen minimální omezení a naopak velké manévrovací možnosti, s nimiž může zkoušet hodně různých přístupů. Budnoucnost Evropy a potenciálně i nekonečná sláva leží v jeho rukou. Součástí hry je šest hlavních vojenských operací buď ze strany Osy zla nebo Spojenců. Každá z nich začíná v klíčovém historickém okamžiku a trvá do té doby, než se dosáhne naprostého vítězství nebo se hráč vzdá ve zničující porážce.
Hra může začít v roce 1939 ten večer, kdy začala německá invaze do Polska, anebo v roce 1940, kdy se Osa zla zaměřila na "nízké zěmě" a Francii. Hráč může zahájit operaci Barbarossa na výchdě 1941 nebo v létě roku 1942, kdy se Němci snažili vyčistit Volhu a uchvátit Stalingrad a klíčové zdroje na jihu. Ujme se vedení v roce 1943 během Kurské ofenzívy nebo připraví spojeneckou invazi do Evropy v roce 1944.
Hráč může přepsat historii dosažením brzkého vítězství nebo bojovat do horkého konce v roce 1945 i později.

Systémové požadavky:
Windows 98/200/XP, Pentium 166, SVGA Video karta, 32 MB RAM, 50 MB Hard Disk Space