Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC Star Trek: The Video Game

V
Kód:
CEPCF12269
EAN (čárový kód):
5908305205852
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Namco Bandai

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PC

V této hře se vůbec poprvé budou moci hráči vtělit do dvou nejvýznamnějších hrdinů science-fiction - Kirka a Spocka. Prožijí tak strhující příběh plný akce v oblíbeném vesmíru 23. století. Toto zbrusu nové dobrodružství (odehrává se po událostech z filmu) pochází z pera Marianne Krawczyk, která stvořila příběh série God of War. Hrozbu zde představují Gorni, kteří se snaží ovládnout galaxii, obsazují planety a decimují obyvatele. 

Autentický vesmír - na tvorbě se podílel štáb původního filmu z roku 2009, včetně Chrise Pinea a Zacharyho Quinta, kteří propůjčili svůj hlas postavám Kirka a Spocka i ve hře.
Během hry navštívíte známá místa i neznámé oblasti, ať již dosud neviděná zákoutí U.S.S. Enterprise, neprobádané sektory galaxie či vesmírné stanice. 

Hra byla od začátku vytvářena jako kooperativní a snoubí tak dva odlišné herní styly obou hrdinů, kteří tak zapojují své unikátní dovednosti.
K dispozici máte samozřejmě též rozmanitý arsenál zbraní 23. století.