Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC Obscure 2

D
Kód:
SEPC802
EAN (čárový kód):
5999540526697
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Ostatní

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Platforma PC

Hra pro PC ObsCure 2. Pokračování studentského survival hororu, který na svého předchůdce úzce navazuje. Příběh druhého dílu se odehrává 2 roky po událostech z konce původní hry, kdy se přeživší banda studentíků pokouší zapojit do normálního života. Všechno jde v tomto ohledu skvěle až do momentu, kdy je na zahrádce školního kampusu objevena podivná rostlina. Od tohoto okamžiku se začnou znovu dít tragické události, které vyústí v už druhou bitvu o přežití.

Hra nabízí celkem 6 hratelných postav, mezi nimiž se můžete na různých místech hry přepínat. V každém momentě hry však budete doprovázeni jedním NPC spolužákem, jehož ovládání může kdykoli v průběhu hry převzít druhý hráč, aby se mohl spolu s vámi pokusit o eliminaci zla v kooperaci. 2.díl Obscure dále nabízí poměrně širokou paletu tradičních i netradičních zbraní, interaktivní lokace a světlo, jako pomoc v nejhorších momentech, kdy vám půjde o život. Nechybí přitom ani prostorové hádanky, tradiční puzzle a atmosférický hudební doprovod od bostonských symfoniků, doplněný o zpěv dětského sboru pařížské opery.