Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC Kholat: Mrtvá hora

Kód:
CPPC3860
EAN (čárový kód):
8592720122305
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
IMGN.pro

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Horor
Lokalizace České titulky
PEGI 12
Platforma PC

Kholat je příběhová/zážitková hra z pohledu první osoby, kterou vyvíjí nezávislé studio IMGN.PRO. Hra se inspirovala skutečnou událostí kolem zániku Djatlovovy výpravy. Hráči v ní budou sledovat skupinu ruských studentů, která se vydala na výpravu do severní části pohoří Ural. Tým ale svého cíle nedosáhne – celá skupina zahyne za záhadných okolností. Na místo vyráží záchranná výprava. Nacházejí jen stan, který je rozerván zevnitř. Těla studentů, která ani nejsou zcela oblečena, najdou v okruhu několika stovek metrů. Všechno poukazuje na jakousi událost, která způsobila náhlou paniku a vedla k tragickému chaotickému úniku. Hráč je vržen do oblasti, kde k neštěstí došlo, několik let poté, a má šanci odhalit příčinu této tragické události. 

Obsah balení hry Kholat: Mrtvá hora:
- hra Kholat: Mrtvá hora
- tištěný komiks
- tištěný plakát A3
- soundtrack v digitální podobě


Hlavní rysy :
-    Zážitková hororová hra z pohledu první osoby
-    Inspirováno skutečnými událostmi
-    Mapa s otevřeným světem
-    Nelineární hratelnost zaměřená na příběh a průzkum světa
-    Hráči budou objevovat hlavní dějovou linii a spoustu doplňujících zápletek
-    Vysoce kvalitní grafika běžící na enginu Unreal Engine 4

Minimální konfigurace :
Windows Win 7, Win 8, dvoujádrový 2000MHz, paměť 4096MB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (GeForce GTX 470 ), 5.00GB volno na disku, DVDROM, procesor řady Intel Core i3, internetové připojení pro aktivaci hry (Steam)