Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC EXCLUSIVE Far Cry

Kód:
USPC01130
EAN (čárový kód):
8595172601985
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
UbiSoft

Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Český dabing
PEGI 18
Platforma PC

Seznamte se: Jack Carver. Zkušený kapitán, brázdící svou lodí Jižní Pacifik. Domníval se, že už ho nic nemůže zaskočit - mýlil se!


Hra se odehrává v roce 2020 na několika tropických ostrovech v Pacifiku. Všude okolo jsou palmy a ostrov vypadá jako turistický ráj. Idylu vám však naruší několik ozbrojených vojáků, kteří po vás začnou střílet. Ponoříte se tedy do džungle, kde objevíte skrytá vědecká pracoviště ve kterých se vyvýjí nový život. Ostrov je prošpikován žoldáky a ti se vás pokusí zabít i s použitím vrtulníků a dalších těžkých zbraní.
Obsahuje real-time level editor, se kterým se pracuje na principu "what you see is what you play - co vidíš je to co hraješ". Snadno si pak můžete vytvořit vlastní mapy, mise a prostředí. Krása tropických ostrovů a tísnivý pocit z interiérů tvoří dokonalou atmosféru pro 20 rozsáhlých nelineárních misí. Vyzkoušejte si arzenál nejnovějších zbraní a vozidel, které vám poskytnou šanci k přežití a rozpletení smrtícího spiknutí. Přijměte výzvu nepřátel, kteří uvažují a improvizují. Svou bojovou taktiku dokáží dokonale přizpůsobit nastalé situaci. Vylepšené módy pro hru více hráčů s revolučními prvky

Související zboží