Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
CPPC27540
EAN (čárový kód):
4260089416024
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.25 kg
Značka:
Kalypso

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Strategie
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma PC

Popis:
Pán jeskyně je zpět - a tentokrát to myslí vážně! V Dungeons 2 se pokusíte naplnit touhu Pána jeskyně po pomstě najímáním strašlivých nových monster ze všech koutů podzemí. Pevně vládnout v podzemí však tentokrát nebude stačit, protože plány Pána jeskyně jdou ještě dál a tentokrát se pokusí ovládnout i nadzemní svět lidí! 
Staňte se Pánem jeskyně a vytvořte jedinečnou síť podzemních chodeb, naverbujte do nich děsivá monstra a připravte se hájit své území před otravnými hrdiny. 

Rozsáhlá příběhová kampaň je ve druhém díle napěchována snad ještě více černým humorem, který proslavil první díl, a připravte se na četné narážky na fantasy knihy, filmy a seriály. Navíc můžete prověřit své schopnosti ve čtyřech různých multiplayerových módech.


Hlavní rysy:
-    Strhující kampaň pro jednoho hráče se 2 hratelnými frakcemi.
-    Unikátní styl hraní - v podzemí se jedná o manažerskou budovatelskou simulaci, v otevřené krajině přechází hra v realtime strategii.
-    Čtyři multiplayerové módy až pro čtyři hráče přes síť či internet.

Související zboží