Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC Ducati

D
Kód:
USPC0054
EAN (čárový kód):
8595172601121
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
UbiSoft

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Závodní
Platforma PC

Popis hry

Ve hře jsou zastoupeny čtyři různé kategorie motocyklů:

Klasické a elegantní cestovní/b motocykly. Nemají ohromující výkon, nejsou příliš rychlé a nemají ani příliš dobrou ovladatelnost, ale je opravdu skvělé takový motocykl řídit, zejména retro model Paul Smarti.

Sportovní silniční motocykly opravdu „trhají asfalt“ – dosahují vrcholu výkonnosti běžných sportovních strojů. Modely 748, 749, 998 a 999 jsou snem každého závodníka, který se ještě nevydal na závodní okruh! V této kategorii narazíte dokonce i na motocykly, jež byly postaveny a upraveny nezávislými konstruktéry.

Profesionální motocykly přímo z kategorie Superbiků. Najdete zde některé z hvězd této třídy, jako XEROXDUCATI TEAM a mnoho dalších.

Nejslavnější a nejsilnější motocyklová třída na světě. Mohou je řídit jen ti nejlepší. Motocykly jako krásná DESMO16 týmu DUCATI dosahují rychlostí přes 300 km/h.

Závody
- Rychlý závod: můžete závodit v jednotlivém závodě nebo se pokusit překonat vlastní nejlepší dosažený čas na konkrétním okruhu (Duch). Je zde mnoho nejrůznějších možností, které lze měnit (kategorie, styl závodu, okruh a počasí).
-Kariéra je jedním z nejdůležitějších módů celé hry. Zde najdete a budete moci použít prakticky všechny typy motocyklů, které v této hře jsou.
- Šampionát: Abyste se mohli zúčastnit Šampionátu, je třeba použít motocykl z třídy RACING. Zde se na 14 okruzích utkáte s těmi nejlepšími jezdci Mistrovství světa Ducati.

HRA VÍCE HRÁČŮ V módu hry více hráčů můžete vyzvat kamaráda k souboji na jednom počítači. Se stejnými nastaveními jako při jednotlivém závodě můžete upravit všechny dostupné možnosti.

BONUSY:
- Poté co je odemknete, najdete v těchto místech historické obrázky a fotografie motocyklů Ducati, nová videa, galerii Královen závodu a mnoho dalšího!