Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
MSPC020
EAN (čárový kód):
885370306873
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Microsoft

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Strategie
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PC

PREMIUM CONTENT PACK AGE OF EMPIRES ONLINE NA ROZDÍL OD VERZE ZDARMA OBSAHUJE: (Vzhledem k nefunkčním herním serverům má pouze sběratelskou hodnotu !)

  • Prémiovou řeckou civilizaci a odemknutí vzácných a epických položek, Player vs. Player arenu, 40+ hodin hraní, úžasné technologie a mnoho víc...
  • Windy´s Wild Widgets Store vám dovolí nakupovat a prodávat speciální položky
  • Hotkey quick reference card
  • Exkluzivní plakát a karty s nápovědou
  • Instrukce ke stáhnutí free-to-play verze

Další kapitola nejprodávanější série Age of Empires Age s podtitulem Online bude v premiové verzi obsahovat bonusový obsah a možnosti, které ve volně stažitelné verzi nebudou. Bude obsahovat navíc dvě z největších starověkých civilizací - Řekové a Egypťané, nabízí více než 40 hodin hraní, Booster Pack s novým herní módy a další! Hráči budou moci rozšiřovat své říše a hledat nová dobrodružství.

Bude to největší hra série, Age of Empires Online navíc nabídne i nové sociální interkace, přizpůsobení MMORPG gameplay, kooperativní a kompetitivní mod a výrobu i prodej různých předmětů

AOE Online samozřejmě nabízí i klasický RTS gameplay, hráči budou budovat mocné říše, spravovat své zdroje, získávat odměny a vlastními způsoby boje obsazovat nové světy. Aktivní vesničané, epičtí válečníci a historická architektura, to vše v novém Age of Empires Online, ve kterém VY VLÁDNETE!

OFICIÁLNÍ STRÁNKA: http://ageofempiresonline.com/