Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

27. 6. 2019, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy, Zmodo
 

 

 

 

 

 

Sada obsahuje kromě 4 x1080P kamer s nočním viděním také osmikanálový NVR server včetně 1TB disku, který umožňuje sledovat nahrávky z kamer až po dobu 30 dní. Součástí setu je také sPoE repeater pro napájení kamer a kompletní kabeláž pro rychlou instalaci bez dalších nákladů.  Nemusíte být odborníkem na počítačích nebo sítích, nastavení je velmi jednoduché. Obraz i nahrávky na disku můžete sledovat na připojeném monitoru nebo na mobilních zařízeních pomocí aplikace ZMODO. K setu lze dokoupit až 4 další kamery.

P2P protokol bez nutnosti mít veřejnou IP adresu

ZMODO NVR server podporuje P2P protokol (peer-to-peer architektura), což v praxi znamená, že nemusíte složitě nastavovat porty na routeru a znát veřejnou IP adresu.

Možnosti sledování kamer

1. Přes mobilní aplikaci Zmodo ( Android, iOS). Při prvním zapnutí aplikace je třeba nastavit přihlašovací údaje (email+heslo). 
2. Aplikace Zviewer pro windows. Doporučujeme používat v lokální síti
3. Cloudová služba www.zmodo.com je určená pro sledování kamer na internetu z počítačů. Po přihlášení ( email+heslo) uvidíte seznam svých zařízení a můžete sledovat online video z kamer.
4. Na lokálním displeji přes HDMI výstup 

Vysoké rozlišení 1080P


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1080P rozlišení poskytuje více pixelů (1920x1080), což se promítá do vyššího rozlišení obrazu s úžasnými detaily a vynikající rozeznámím detailů. Zachycuje širší, nezkreslený, digitální obraz, který poskytuje přesný poměr stran a podrobnější video

Snadná instalace s odděleným NVR serverem a repeaterem 

 

 

 

 

 

 

 

Instalace dozorového systému  je velmi jednoduchá a můžete si ji udělat sami. Novinkou je oddělený NVR server a sPoE repeater pro pokrytí většího prostou sledování. K sadě lze dokoupit další sPOE repeater a tak zvětšit oblast pokrytí pro sledovíní objektu. Kamery přenáší napájení i video po stejném síťovém kabelu, což znamená, že stačí připojit jeden kabel na každou kameru. Zapojte rekordér, repeater a připojte kamery a systém automaticky začne nahrávat video. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Denní i noční monitorovaní 


 

 

 

 

 

 

 

 

Každá IP kamera je dodávána s IR LED diodami je schopna pracovat na vzdálenost až 20m ve tmě, a dokonce i úplné tmě. Poskytuje tedy ochranu ve dne iv noci. IR-cut filtr zajišťuje extrémně čisté HD zobrazení a záznam za všech světelných podmínek.

Kamery odolné proti povětrnostním vlivům pro vnitřní i venkovní použití

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamery jsou uzavřeny v kovovém šasi a jsou odolné proti vodě i povětrnostním vlivům.Kamera je konstruována tak, aby byla zcela chráněna před prachem a deštěm díky ochraně IP65. Univerzální 3-osé montážní konzoly zajistí montáž do každého místa. Jsou otočné ve 3 osách zajistí tak kvalitní zobrazení ve všech podmínkách.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.