Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

28. 7. 2017, 3DS, Nintendo, Novinka, Novinky, Tiskové zprávy
 

Rodina zařízení Nintendo 3DS dnes vítá svého nejnovějšího člena jménem New Nintendo 2DS XL. Tato nová, kompaktní, lehká a skvěle vypadající kapesní konzole se může pochlubit knihovnou, která čítá přes 1 000 Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS a Nintendo DS her a je dostupná ve dvou barevných provedeních Black+Turquoise a White+Orange. Handheld je lehčí než New Nintendo 3DS XL, ale disponuje stejným výkonem a zabudovaným NFC pro využívání amiibo karet a figurek.

Kapesní konzole z rodiny Nintendo 3DS baví hráče velkým množstvím kvalitních titulů již od roku 2011 a s novým handheldem New Nintendo 2DS XL mohou hráči získat přístup k šesti letům skvělé zábavy kdekoliv, kde budou zrovna chtít, stejně jako se těšit na řadu chystaných novinek.“ řekl prezident Nintendo of Europe Satoru Shibata.

Systémy společnosti Nintendo jsou jediné konzole, kde si mohou hráči zahrát tituly ze sérií jako je Super Mario, Pokémon nebo The Legend of Zelda. Majitelé kapesních konzolí z rodiny Nintendo 3DS si tak mohou užívat klenoty jako je SUPER MARIO 3D LAND, New Super Mario Bros. 2, Mario Kart 7, Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo či Super Smash Bros. for Nintendo 3DS. Krom těchto a dalších klasik se dnes knihovna Nintendo 3DS her rozrostla hned o tři nové hry, a to:

 

Hey! PIKMIN – Přidejte se ke kapitánovi Olimarovy v této okouzlující 2D plošinovce. Jako trosečníci na záhadné planetě se spřátelte s Pikminy, sesbírejte dostatek Sparklia a opravte svou loď.

Miitopia – Obsaďte své vlastní dobrodružství svými přáteli a rodinou! Vytvořte sebe, své kamarády nebo členy rodiny a vyrazte na velké dobrodružství, kde pomůžete obyvatelům země Miitopia. Vytvořte si své vlastní Mii postavy nebo si je převeďte ze hry Tomodachi Life, nastavte jejich osobnosti a dejte jim role v příběhu. Udělejte si kamaráda mága, kuchaře nebo popovou hvězdu a vyrazte do boje proti hromadě úžasných nepřátel.

Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused? – Brain Training je zpět! Poslední přírůstek do série, které se doposud v rámci Evropy prodalo přes 15 milionů kopií, otestuje krátkodobou paměť a schopnost koncentrace za pomoci náročných cvičení.

 

Krom všech doposud vydaných titulů i absolutních novinek se hráči samozřejmě mohou těšit také na širokou plejádu chystaných novinek, jako je například:

·         Monster Hunter Stories – Staňte se jezdcem a spřátelte se s monstry v tomto RPG dobrodružství jaké ještě série Monster Hunter nezažila. Hráči mohou létat, plavat a drtit na své cestě do nových oblastí, objevovat vejce a bojovat v tahových bitvách s partou monster už od 8. září.

·         Metroid: Samus Returns – Klasické Metroid dobrodružství se vrací. Užijte si intenzivní 2D akční plošinovku už 15. září společně s dvojicí nových amiibo figurek, Samus Aran a Metroid.

·         Story of Seasons: Trio of Towns – Dokažte svému otci, že máte na to vést svou vlastní farmu a pomáhejte okolním komunitám prosperovat v tomto farmářském simulátoru, který vychází 13. října. Objevte tři unikátní města, chovejte široké množství zvířat a mazlíčků, nechte se zaměstnat a oblečte svou postavu do speciálních Super Mario kostýmů.

·         Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon – Vraťte se do regionu Alola v tomto novém alternativním příběhu oceňovaných her Pokémon Sun a Pokémon Moon. Užijte si nové dobrodružství s novými Pokémony a herními prvky, které v předchozích hrách nebyly. Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon dorazí do herních obchodů 17. listopadu.

 

Koukněte se na poslední přírůstek do rodiny Nintendo 3DS kapesních konzolí jménem New Nintendo 2DS XL, které již dnes najdete ve všech dobrých herních obchodech.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.