Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 11. 2016, Nintendo, Novinka, Novinky
 

Představte si Nintendo zážitek větší než sám život. Obrovské Piranha rostliny rostoucí do smrtící krásy? Bloky, power-upy a další známé věci všude okolo vás? A do toho Mario a jeho kamarádi provázející vás tímto zcela novým světem.

Vstoupíte do zcela nového světa plného ikonické Nintendo zábavy, hratelnosti, hrdinů a zloduchů. A to vše ve třech tématických oblastech. Podívejte se na více v officiálním oznamovacím videu na YouTube.

Kreativní vizionáři stojící za legendárními světy společnosti Nintendo, společně pracují s kreativními týmy společnosti Universals na speciálních atrakcích. Jejich cílem je přivést postavy, akci a dobrodružství her společnosti Nintendo k životu skrze tyto speciální tématické oblasti, a to novými a inovativními způsoby, které je dělají tak speciálními. Každé dobrodružství, všechna zábava a zážitky, které znáte z televizních obrazovek budou okolo vás naprosto dech beroucím autentickým způsobem!

  • Tématické Nintendo oblasti se objeví v Universal Studios Japan, Universal Orlando Resort a Universal Studios Hollywood.
  • Budou rozlehlé a interaktivní. Budou mít vysoce tématická a autentická prostředí plná atrakcí, obchodů a restaurací.
  • Hosté se budou cítit jako by hráli své oblíbené hry v reálném životě.
  • Najde se zde něco pro každého bez ohledu na věk a herní zkušenosti.
  • Plánován a vytváření těchto oblastí je v procesu realizace a budou otvírány postupně v průběhu příštích několika let.

 

Tyto nové tématické oblasti jsou výsledkem globálního partnerství mezi Universal Parks & Resorts a společností Nintendo, dvěma ikonami v zábavním průmyslu. Tématické parky Universalu jsou vysoce populární rodinným prostředími a unikátními zážitky pro miliony lidí díky podmanivým postavám, příběhům a inovativním technologiím. Každý Universal tématický part oznámí detaily o své vlastní Nintendo oblasti v blízké budoucnosti.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.