Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 12. 2012, Tiskové zprávy, Ubisoft
 

Ubisoft oznamuje první stahovatelný obsah “The Hidden Secrets“, který je již nyní k dispozici pro majitele Season Pass na Xbox 360, pro PlayStation 3 a PC je připraven na zítřek. „The Hidden Secrets“ balíček bude ke stažení 11. prosince na Xbox Live Arcade a 13. prosince na PlayStation Network. Toto DLC vyjde pro Wii U od Nintenda později.

 
“The Hidden Secrets“ pro Assassin's Creed III přidává další tři mise, včetně “Lost Mayan Ruins“, “The Ghost of War“ a “Dangerous Secred“ vezme hráče od ztracených Mayských ruin až na volné moře. Každá úspěšná mise je odměněna zbraní. Hráč také obdrží:
 
  • Dva singleplayerové kostýmy včetně uniformy legendárního kapitána Aquila a tradiční uniformu koloniálního asasína.
 
  • Dvě multiplayerové postavy včetně obávané Redcoat a smrtícího Snapshootera
 
Assassin's Creed III Season Pass dává přístup ke všem pěti nadcházejícím DLC včetně “The Hidden Secrets“ pro hráče, kteří  vlastní originální hru. S nákupem Season Pass ušetříte více než 25%, než kdybyste si DLC kupovali samostatně.
 
V budoucnu vychází Assassin's Creed III DLC “The Tyranny of King Washington“. Je to nová singleplayerová mise vyprávěná přes tři epizody, která umožní hráčům prožít alternativní historii.
 
Píše se rok 1783, Americká revoluce je u konce, ale bitva o pravdu právě začala. Oslepen touhou po neomezené moci, se George Washington prohlásí za krále. Nyní, náš nový hrdina Ratohnhaké:ton, musí sesadit z trůnu tyrana a vrátit zemi svobodu.
 
Kromě tohoto nového singleplayerového obsahu bude DLC obsahovat nové mapy a postavy pro ještě více expanzivní multiplayer v nadcházejícím “The Battle Hardened“ balíčku.
 
Assassin's Creed III je nyní v prodeji pro Xbox 360, PlayStation, PC a Wii U.
 
Na pozadí americké revoluce koncem 18. století, Assassin Creed III představí nového hrdinu, Ratohnaké:ton, napůl domorodý Američan, napůl Angličan, osvojující si jméno Connor, který se stává novým hlasem spravedlnosti ve starověké válce mezi Templáři a Asasíny. Hráči se stanou Asasínem uprostřed boje za svobodu proti bezohledné tyranii, nabízející nejstylizovanější bojové možnosti, jaké byly kdy představeny.
 
Assassin‘s Creed III se odehrává v době Revoluční války v Americe, jež vezme hráče na pouť nezkrotnou divočinou do vibrujících, rozrůstajících se koloniálních měst a samozřejmě na intenzivní a chaotické bojiště, kde se Georgie Washington a jeho kontinentální armády potkávají s impozantní britskou armádou.
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.