Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 8. 2013, Ubisoft, Wii U
 

14. srpna 2013 – Ubisoft® oznámil, že demo k Rayman Legends, očekávané plošinovce vyvinuté Ubisoft Montpellier, bude dostupné na  Xbox Live® a PlayStation Network. Demo si můžete stáhnout na obě platformy v regionu EMEA od 14. srpna a v Severní Americe od 20. srpna.

Legendární demo Rayman Legends bude obsahovat tři různé levely ze světa Raymana a také závodní Invasion Mode. Mezi hratelnými mapami najdete Teensies in Troubla a A Toad Story společně s Invasion Modem a oblíbenou hudební mapou vázanou k songu “Black Betty”. Demo také obsahuje přístup do Gallery of Heroes, kde si hráči mohou vyměnit své kostýmy a mnoho různých trailerů ke hře.

Ve stejnou chvíli vám Ubisoft s potěšením odhaluje nové wlkthrough video představující novou hudební mapu dostupnou ve hře. S názvem „Gloo Gloo“ se tato mapa zařazuje do tajemného podvodního světa 20 000 Lums Under the Sea.

Trajler je k dispozici zde:  http://static17.cdn.ubi.com/videos/prlinks/uk/Rayman_Legends_Gloo_Gloo_Walkthrough_23327_UK.zip
http://www.youtube.com/watch?v=E7TRB8gka-4

Rayman Legends bude dostupný na pultech evropských obchodů od  30. srpna pro Wii U od Nintenda, Microsoft Xbox 360®, PlayStation®3 od Sony, Sony PlayStation®Vita a Microsoft Windows PC.

V pokračování Rayman® Origins si naši hrdinové dali sto let dlouhý spánek, který dovolil všem nočním můrám zamořit Glade of Dreams. Jakmile se Rayman vzbudí ze svého tajemného spánku musí se svým kamarádem vydat na nové dobrodružství , aby nastolil pořádek ve vesmíru. Během svého cestování mezi čtyřmi různými světy musí hráči porazit legendární nepřátele, aby zachránili Teenies od těchto zlých ničemů. Rayman Legends přináší rozsáhlou hru, která zahrnuje tradiční raymanovskou plošinovku i nové úrovně založené na rytmu doprovodné hudby. V Rayman Legends se může do hry zapojit až pět hráčů. Proč na sebe nevzít právě roli Murfyho, exkluzivně na Wii U™ GamePadu?

Informace od Ubisoftu v českém jazyce můžete sledovat na: https://www.facebook.com/ubisoftcze.  

Nejčerstvější informace od ConQuest entertainment můžete sledovat i na Twitteru: https://twitter.com/ConquestCZE.

Informace o hře Rayman v anglickém jazyce naleznete zde:                 www.raymanlegends.comE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.