Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

30. 4. 2014, Ubisoft, Wii U, Xbox One
 

Season pass trailer najdete na YouTube

29. dubna 2014 – Ubisoft dnes oznámil podrobnosti týkající se Season Passu pro Watch Dogs - akční adventuru s otevřeným světem. Season Pass vám zpřístupní nový příběh pro single player mode, v němž bude hrát hlavní roli T-Bone, brilantní a zároveň výstřední hacker. Dále přibude nový Digital Trip herní mód zvaný Conspiracy a nové mise, zbraně, či obleky. Pořídíte-li si Watch Dogs Season Pass, ušetříte 25% oproti koupi všech kusů DLC samostatně. Season Pass bude k dispozici pro PlayStation®4, Xbox One®, PlayStation®3, Xbox 360® a PC.

Klíčové prvky:

  • Nová singleplayer kampaň – v ní se zhostíte role T-Bonea, brilantního a výstředního hackera, který se řídí svými vlastními pravidly.
  • Conspiracy! – Nový Digital Trip herní mód. Hráči budou v alternativním světě lovit cyborgy.
  • Více singleplayer misí, zbraní a obleků
  • Ušetříte 25% oproti nákupu jednotlivých kusů DLC
  • Držitelé Season Passu si budou moct veškerý přidaný obsah stáhnout s týdenním předstihem

Ve hře Watch Dogs se ujímáte role Aidena Pearce, brilantního hackera, jehož kriminální minulost mu zapříčinila rodinnou tragédii. Na lovu těch, kteří ublížili jeho rodině budou moci hráči sledovat a hackovat nepřátele prostřednictvím manipulace se vším, co je napojeno na městský informační systém ctOS. Ten ovládá téměř celou chicagskou infrastrukturu a je klíčem k detailním informacím o všech obyvatelích metropole. Hráči budou mít přístup ke všudypřítomným kamerám a osobním informacím. Budou moci ovládat semafory a veřejnou dopravu, čímž se dokáží zbavit pronásledování. Watch Dogs vám zkrátka umožní využít celé Chicago jako zbraň absolutní pomsty, kterou můžete provést ve svém stylu. Open-world akce Watch Dogs vychází 27. května s českými titulky (kromě verze pro Wii U) na PlayStationu 3, PlayStationu 4, Xbox 360, Xbox One a PC.

Nejčerstvější informace od ConQuest entertainment můžete sledovat na Twitteru: https://twitter.com/ConquestCZE
nebo na našem facebooku https://www.facebook.com/watchdogsczeE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.