Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 10. 2012, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U
 

Ubisoft oznamuje, že uzavřel partnerství s New Regency při tvorbě na nadcházejícím filmu Assassin’s Creed. Ubisoft Motion Pictures, filmová a televizní divize Ubisoftu, bude vyvíjet Assassin’s Creed film v úzké spolupráci s New Regency. Vývoj začal okamžitě a projekt je pod přísným dohledem, protože Ubisoft chce udržet kontrolu nad klíčovými prvky filmu. Finanční plán prozatím nebyl zveřejněn.

 
“Ubisoft si vybral jako partnera New Regency, protože to je talentovaná filmová společnost s tvůrčím a nezávislým myšlením, které máme i my v Ubisoft Motion Pictures,” řekl Jean-Julien Baronnet, výkonný ředitel Ubisoft Motion Pictures. “Tím, že spolupracujeme s New Regency produkcí, máme vlastní distribuci a expertízu včetně financování a to nám zaručuje flexibilitu značky Assassin's Creed. Bude to kvalitní film, který respektuje celé jádro příběhu a fanoušky této herní značky.”
 
Spolupráce s New Regency přichází záhy po tom, co Ubisoft získal herce Michaela Fassbendera do Assassin’s Creed filmu.
 
“Udělali jsme vše, co jsme mohli, aby byla ochráněna práva na Assassin’s Creed, která Ubisoft opatruje s velkou péčí a kvalitou již řadu let,” řekl Brad Weston, prezident a generální ředitel společnosti New Regency. “Právě jsme ukončili spolupráci na Steve McQueen’s 12 Years A Slave (with Plan B) a tak partnerství považujeme za mnohem více zajímavé.”
 
Společnost Ubisoft Motion Pictures byla založena v lednu 2011, aby rozšířila publikum fanoušků úspěšných herních titulů Ubisoftu tím, že přinese filmy, seriály a webovou produkci.
 
Kromě filmu Assassin’s Creed je ve výrobě TV seriál Rabbids - kolekce 78 epizod po sedmi minutách, ve kterých účinkují šílené a zábavné hvězdy z videohry stejného jména ve spolupráci s francouzskou televizí a Nickelodeon. Ubisoft Motion Pictures má také na svědomí dva další celovečerní filmy založené na sérii Tom Clancy’s Splinter Cell a Tom Clancy’s Ghost Recon.
 
Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/ubisoftcze.
 


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.