Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

22. 1. 2015, Multimediální přehrávače, Novinky, PC
 

Conquest Entertainment a.s. rozšiřuje nabídku zařízení pro digitální domácnost o cenově dostupný minipočítač MELE PCG03. Nové Mini PC je kompletně vybavený a univerzální počítač včetně instalovaných Windows 8.1 Bing určený především do domácnosti popř. jako  multimediální centrum k HD televizi. 

O jeho dostatečný výkon se stará čtyřjádrový Intel Atom Bay-Trail Z3735F doplněný o 2GB DDR3 RAM a grafiku Intel HD. MELE PCG03 lze připojit k monitoru s HDMI nebo VGA vstupem a také k HD televizi. Pro připojení do sítě a k internetu lze využít LAN 10/100 nebo Wireless adaptér s externí anténou. Tiché Mini PC bez větráku nabízí také trojici USB 2.0 portů a SD slot s podporou až 512GB karet. Pro případné propojení s dalšími periferiemi lze využít moderní Bluetooth 4.0. Připojení sluchátek nebo reproduktorů  lze využít také 3,5mm zvukový výstup.
Pro využití minipočítače jako chytrého TV boxu k televizi lze například instalovat multimediálnímu prostředí XBMC (KODI).  XBMC umožňuje přehrávat multimediální obsah z libovolného úložiště počítače / sítě v lokální síti (SMB a UPnP), z internetu  nebo z externího USB disku a nabízí řadu volitelných doplňků pro rozšíření jeho možností.

Klíčové benefity:
- předinstalované originální Windows 8.1 bing
- plná konektivita: LAN, Wifi, Bluetooth, HDMI, VGA, 3 x USB, SD slot,audio výstup
- podpora duálního výstupu díky HDMI a VGA portům
- tichý a úsporný chod bez větráku
- využití jako domácí počítač, multimediální centrum, kancelářský počítač
- čtyřjádrový procesor, 2GB RAM, 32GB eMMC Flash
- podpora SD karet až 512GB
- kompaktní designE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.