Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

1. 11. 2018, Nintendo, Tiskové zprávy
 

Ve finální Super Smash Bros. Ultimate Nintendo Direct video prezentaci zveřejněné před vydáním hry 7. prosince exkluzivně pro Nintendo Switch společnost Nintendo ukázala mnoho nových módů, bojovníků a možností gameplaye této masivní crossover videoherní události, včetně detailů o nadcházejícím DLC. S odhalením nových bojovníků Kena ze série Street Fighter a Incineroara z franšízy Pokémon již jsou známi všichni bojovníci - je jich 74! -, kteří budou k dispozici. S DLC, které bylo oznámeno ve video prezentaci, bude k dispozici ještě více bojovníků, arén a hudebních nahrávek.

Ke shlédnutí celého Nintendo Direct videa navštivte webové stránky Nintendo Direct.

Společnost Nintendo také zveřejnila novou nabídku pro fanoušky, kteří si pořídí digitální verzi hry s předstihem. Členové My Nintendo, kteří si pořídí Super Smash Bros. Ultimate na Nintendo eShopu mohou získat dvojnásobek běžného množství zlatých bodů (Gold Points). Tato limitovaná nabídka vyprší v neděli 9. prosince.

Hlavními novinkami z videa jsou například:

 • HadoKEN!: Ze série Street Fighter se k nabídce Super Smash Bros. Ultimate přidává Ryův rival Ken v podobě echo fightera. Kenova podoba je inspirována ze hry Super Street Fighter II Turbo. I přes některé pohyby podobné těm Ryuvým je Ken o trochu rychlejší postavou a má Hadoken jiného tvaru.
 • Incineroar: Posledním bojovníkem, který se přidá do bitvy před vydáním hry, je Incineroar, evoluce Littena, který se poprvé objevil v hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon. Incineroar využívá profesionálních wrestlingových pohybů a vše zakončuje epickým Final Smash útokem nazývaným Max Malicious Moonsault, inspirovaným jeho Z-Move z her Pokémon.
 • Duchové (Spirits):: Ve světě Super Smash Bros. Ultimate mnoho videoherních postav ztrácí svou formu a stávají se “duchy”, kteří slouží jako jakýsi power-up pro hráčova hlavního bojovníka. K dispozici bude ohromné množství různých duchů, od Chibi-Roba k Dr. Wilymu přes Tails po Revolver Ocelota, a tento seznam pokračuje dál a dál. Hráči si mohou zvolit primární a podpůrné duchy k vylepšení či přidání schopností jejich bojovníkovi během bitvy, jako je například rychlost nebo síla. Kombinování a spojování duchů pomůže hráčům získat výhodu nad některými oponenty, což dodává větší volnost v strategii bitev. Volba ducha je podobná jako zvolení kouzel nebo doplňků v RPG. Je to pro hráče možnost užít si svých herních postav naplno, více než jen jejich zvolením.
 • Spirit Battles: Hlavním způsobem, jak získat duchy, je výhra v Spirit Battlech. Po výhře hráči musí splnit roulette challenge k získání ducha.
 • Levelování duchů: Bojem s duchy po boku mohou hráči levelovat své duchy, čímž jim dávají extra sílu a někdy mohou i odemknout vylepšené formy. Čím vyšší úrovně trénováním dosáhnete, tím silnější a užitečnější duchové jsou.
 • Kombinace duchů: Jelikož v Super Smash Bros. Ultimate je ohromné množství duchů, můžete vytvářet tisíce kombinací. Hráči budou překvapení a nadšení všemi duchy, kteří se ve hře skrývají. Protože hráči mohou duchů nasbírat nespočetně, hra jim bude představovat doporučení pro primární a podpůrné duchy, čímž se jim zjednoduší proces výběru.
 • DLC: Do Super Smash Bros. Ultimate přijdou noví bojovníci, arény a hudba koncem února 2020  ve formě placeného DLC. Za pouhých 157 Kč ( £5.39) si hráči pořídí jeden set, který obsahuje nového bojovníka (ne Echo Fightera), novou arénu a mnoho hudebních nahrávek. Pořízením Fighters Passu za £22.49 budou mít hráči přístup k pěti ještě neohlášených setům, což je 5 bojovníků, 5 arén a několik hudebních nahrávek, které teprve vyjdou. Hráči, kteří si pořídí Fighters Pass také obdrží ve hře outfit Rexe ze hry Xenoblade Chronicles 2 od 7. prosince. Pořízením digitální verze hry s Fighters Passem na Nintendo eShopu do neděle 9. prosince mohou členové My Nintendo získat dvojnásobek běžného množství zlatých bodů (Gold Points).
 • Bonus za předčasný nákup: Objevuje se Piranha Plant! Ikonický nepřítel ze série Super Mario přichází do Super Smash Bros. Ultimate jako odměna za předčasný nákup. K získání nového bojovníka si pořiďte digitální verzi hry nebo zaregistrujte kartu své hry na konzoli Nintendo Switch do 31. ledna 2019, abyste získali přístup k tomuto novému bojovníkovi hned, jak vyjde kolem února 2019, a to bez dalšího příplatku. Fanoušci si mohou předobjednat hru a zajistit si tak Piranha Plant už dnes.
 • Nové amiibo: Všichni noví bojovníci v Super Smash Bros. Ultimate - včetně DLC! - dostanou své vlastní amiibo postavičky. To zahrnuje Kena, Incineroara a Piranha Plant a také nedávno ohlášeného Simona Belmonta či Kinga K. Roola. Další informace o nadcházejících postavičkách jsou na cestě a momentálně naplánované termíny vydání jsou následující:
 • Inkling, Ridley a Wolf – 7. prosince 2018
 • King K. Rool, Ice Climbers a Piranha Plant – 15. února2019
 • Isabelle, Pichu, Ken, Young Link, Daisy – 2019

 

 • Adventure mód: World of Light: Single-player dobrodružství jako je Adventure Mode: Subspace Emissary ze Super Smash Bros. Ultimate, možná ještě ani neexistuje, ale něco zapříčinilo, že několik postav ze hry ztratilo těla a změnily se v duchy.  Ikdyž dnešní Nintendo Direct video odhalilo pár ukázek, Masahiro Sakurai, ředitel série Super Smash Bros. chce udržet některé části tohoto nového dobrodružství tajemstvím, než hra vyjde…
 • Assist Trophies: V Super Smash Bros. Ultimate, Assist Trophies dělají přesně, jak jejich jméno napovídá - pomáhají hráčům v bitvě! Každá assist trofej je inspirována známou videohrou a umožňuje spoustu rozmanitých schopností, útočných i obranných. Celkové množství assist trofejí ve hře je 59 reprezentujících postavy jako je Guile ze série Street Fighter, Isaac z RPG Golden Sun, Fly Swatter z Mario Paint a Spring Man z ARMS.
 • Mii Fighteři: Při hraní za Mii Fightera si hráči mohou upravit své outfity a hlasy. Do hry Super Smash Bros. Ultimate bylo přidáno také pár nových Mii Fighter outfitů.
 • Lokální a Online hraní: Super Smash Bros. Ultimate umožňuje hráčům bojovat proti sobě s přáteli a členy rodiny pomocí lokálního* či online** hraní. “For Fun” a “For Glory” módy, které existovaly v Super Smash Bros. na Wii U a Super Smash Bros. na Nintendo 3DS, již nejsou možné. Místo toho se matchmaking řídí třemi faktory: 1. Preferred Rules, ten hráčům umožňuje vybrat si pro svou bitvu vlastní pravidla a spojí je s hráči s podobnými preferencemi. 2. Global Smash Power, online žebříček, který rozřazuje hráče proti sobě s podobným skóre. A 3. faktorem je Proximity, který spojuje hráče, kteří jsou zeměpisně blíže u sebe.
 • Co-op pro 2 hráče: Dva bojovníci jsou lepší než jen jeden! Při hraní Super Smash Bros. Ultimate online se mohou dva hráči spojit na jednom Nintendo Switch systému online a bojovat proti ostatním týmům se stejným aranžmá.
 • Smartphone možnosti: S aplikací Nintendo Switch Online pro smartphony mohou hráči využívat voice chatu v bitevních arénách. Vyvíjí se i mobilní služba Smash World. Místo soustředění se na statistiky dá nová služba hráčům možnost zveřejňovat a sledovat videa a další zábavní obsah. Více informací o této službě bude zveřejněno v budoucnu.
 • Elite Smash: Jakmile je hráčova Global Smash Power úroveň dost vysoká, on či ona bude pozván k boji v elitních bitvách ve hře. Tyto VIP zápasy jsou pro ty nejlepší z nejlepších a nabízí opravdovou konkurenci.
 • Smash Tag: Každý, kdo se zúčastní hraní online, bude potřebovat svůj unikátní Smash Tag. Vítězstvím nad kamarádovým bojovníkem hráči obdrží svůj vlastní Smash Tag, který se zobrazí na jejich profilu. Sbírání Smash Tagů je skvělým způsobem, jak ostatním ukázat své úspěchy v Super Smash Bros. Ultimate.
 • Krátké zprávy: Hráči si mohou vybrat z přednastavených zpráv, přiřadit si je k tlačítkům a posílat je ostatním hráčům před a po bitvách. Hra nabízí široký výběr různých přednastavených zpráv.
 • Spektátorský mód: Jako v předešlých hrách mohou hráči sledovat ostatní hráče, jak bojují, ve spektátorském módu. Analyzování her ostatních může být užitečné v poznávání nových strategií a technik.
 • Matchmaking na pozadí: Hráči si při hledání online bitvy mohou zahráč jiné módy. Při čekání nebudou k dispozici všechny módy, ale je to skvělý způsob, jak se zabavit mezi online bitvami.
 • Bitevní arény: Hráči si mohou vytvářet své vlastní bitevní arény při hraní online, které jim umožní bojovat proti ostatním hráčům v jim bližším prostředí. V bitevní aréně se můžete přidat do bitvy, čekat ve frontě a nebo sledovat.
 • Další novinky: V Super Smash Bros. Ultimate je široká nabídka módů a nastavení včetně:
 • Pomoc - Na jednoduchém dashboardu najdete v Help módu různé příručky a tipy do hry.
 • Mob Smash – Tento mód umožňuje hráčům bojovat proti armádě bojovníků v různých arénách. Hráči si při hraní mohou vybrat také hudební nahrávky, které jsou spojené s danou arénou.
 • Replay – Hráči si mohou ukládat replaye svých bitev a dokonce z nich vytvářet videa ke sdílení.
 • Tipy – Toto menu nabízí rychlé tipy a triky, které hráči uvidí na načítací obrazovce. Při zobrazení můžou tipy roztřídit dle kategorie nebo bojovníka.
 • Výzvy – Plněním různých výzev mohou hráči získat odměny do hry. V Super Smash Bros. Ultimate výzvy vypadají jako z komiksu.
 • Záznamy z bitev – Records menu sleduje historii bitev s možností zobrazení oddělených dat z online a offline hraní.
 • Shop – Hráči mohou využít herní měnu k zakoupení hudebních nahrávek, duchů a spoustu dalších věcí.
 • Jazyková podporaSuper Smash Bros. Ultimate podporuje 11 různých jazyků. Dostupné hlasy bojovníků a názvy se liší podle zvoleného jazyka.
 • Balancování sil – Při bojování proti dalším hráčům na stejném systému si hráči mohzou upravit sílu svých bojovníků. Tato volitelná možnost je užitečná v případě, že si hráči chtějí zajistit fér hru.
 • Akce na vyzkoušení: Fanoušci mohou na stránkách hry sledovat informace o akcích, kde si hráči mohou vyzkoušet všech 74 bojovníků.

 

Super Smash Bros. Ultimate vychází exkluzivně na konzoli Nintendo Switch 7. prosince. Pro více informací o hře navštivte https://www.smashbros.com

 

*K hraní v multiplayer módu může být vyžadováno další příslušenství, které se prodává zvlášť.

**K hraní online je vyžadováno členství Nintendo Switch Online (prodáváné zvlášť) a Nintendo účet. Není k dispozici ve všech státech. K hraní online je vyžadováno internetové připojení. Veškeré podmínky platí.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.