Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 10. 2012, PC, Tiskové zprávy
 

Codemasters vypustil první gameplay trailer ze závodů F1 RACE STARS, rychlé a zábavné arkády obsahující oficiální týmy, vozy a okruhy Formula 1. Vychází 16.listopadu a již nyní je v předobjednávkách.

 
V gameplay traileru můžete vidět velké skoky, jízdu v obřích smyčkách, průjezdy tunely a také používání různých power-upů, které je posílí, nebo uškodí protihráčům.
 
Video ukazuje boj o pozice pod ruským kolem v Singapuru a míjení Truckasaura v USA, každé kolo se stává fantastickou akcí Formula 1. 
 
Hráči budou bojovat o svou pozici na každé rovnější části trati, závod bude chaotický se spousty vruty, skoky a power-upy, které mohou hráči sbírat a zlepšit svou pozici před cílem. Řidiči, včetně Lewise Hamiltona, Fernanda Alonsa a Sebastian Vettela byli transformováni do speciálních charakterů a prohánějí se kolo-na-kolo na okruzích, kde nejrychlejší vyhrává. Při boji o vlajky mohou hráči využít z různých fantastických power-upů, od “Wet Wearher” pro zpomalení přes použití záludných bublin, které uvrhnou do pasti ostatní řidiče. Pokud se poškodí vozidlo, stačí projet “pit lane”, aby se opět dostali do tempa.
 
Rozsáhlý režim kariéry nabízí tři úrovně obtížnosti a zahrnuje jak tradiční GRAND PRIX závodění, tak celou řadu herních režimů, včetně souboje s časem. Hráči se také mohou ponořit do volné hry a jen tak si zazávodit na svém oblíbeném okruhu, nebo otestovat svou rychlost.
 
Hra je navržena tak, aby hráči mohli sdílet zábavu s přáteli a rodinou. Závodit můžou až čtyři hráči na rozdělené obrazovce, která může být kombinovaná až s 12ti hráči online. F1 RACE STARS se dá propojit s Codemasters RaceNet - online rozšíření, které je zdarma pro závodní hry od Codemasters, kde můžou hráči navzájem sledovat své výkony a zapojit se do pravidelných eventů F1 RACE STARS komunity.
 
F1 RACE STARS odstartuje v listopadu pro Xbox 360, PlayStation 3 a pro PC.
 
Více informací hledejte na naší facebookové stránce https://www.facebook.com/CodemastersCZE nebo YouTube kanálu http://www.youtube.com/channel/UCqFXnk9q4RGZOvvQdg_QZLQ.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.