Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

23. 9. 2015, 3DS, Nintendo, Novinky, Tiskové zprávy
 

Už 20. listopadu poskytne hra Nintendo presents: New Style Boutique 2 - Fashion Forward majitelkám zařízeních z rodiny Nintendo 3DS exkluzivní příležitost stát se módní ikonou coby manažerka svého vlastního butiku. Zábava jde ale daleko za hranice nákupní plochy a hráčky tak mohou popustit uzdu své kreativitě ve čtyř dalších rolích, kterými jsou vlasová stylistka, vizážistka, modelka a návrhářka.

Ve třetím dílu téhle módní série, které se doposud v Evropě prodalo přes 1.5 milionu kusů a vybudujte svůj vlastní módní butik v životem překypujícím Beaumonde City, domovu stovek osobitých vyznavačů módy. Zákazníci budou navštěvovat váš obchod s řadou různorodých požadavků a bude na hráčkách, aby se jim postaraly o perfektní vizáž. K dispozici budou mít 19 000 předmětů od běžného oblečení, přes pohledy strhujících triček, až po nezbytné doplňky jako jsou kabelky a náušnice. Stačí udělat správné doporučení a nadšení zákazníci se o úžasném vkusu hráček nezapomenou zmínit svým známým!

Kromě tisíců předmětů na skladu budou mít hráčky k dispozici také speciální kousky, které se jim zpřístupní po přiložení kompatibilních amiibo figurek během hraní jako je korunka princezny Peach, Mariova čepice, bunda v Yoshiho stylu a mnoho dalších unikátních kousků, které vašim zákazníkům budou jistě všichni závidět. Po vydání hry budou ke stažení také další předměty, zatímco hráčky se budou moci zúčastnit pravidelných soutěží, ve kterých dostanou možnost předvést své nejlepší výtvory. K dispozici bude zároveň možnost organizovat vlastní soutěže pro ostatní hráčky.

 

Management obchodu z předchozích dílů série pak tentokrát doplní také čtyři další profese pro všechny znalkyně nejnovějších módních trendů, mezi kterými bude možné dle libosti přepínat:   

  • Vlasová stylistka a vizážistka: Být šik zdaleka neznamená jenom na sebe hodit módní oblečení. S širokou paletou make-upu a bezpočtem kreativních účesů vám ale módním návrhářkám nic nebude bránit v tom, aby si otevřely svůj vlastní salon krásy.

  • Návrhářka: Nápadité stylistky si mohou vybudovat svůj vlastní módní salon a navrhovat v něm unikátní kolekce oblečení a doplňků. Módní velikáni pořád pokukují pro nadějných návrhářkách, aby jejich výtvory mohli doplnit své stávající kolekce. To je skvělá příležitost k tomu se prosadit.

  • Modelka: Hráčky mohou svůj módní přehled zužitkovat také jako modelky pro herní značky, kde má každá svou vlastní unikátní módní vizi. Klíčem k úspěchu v téhle branži je spárovat to správné oblečení s bezchybným účesem a make-upem a pak to všechno předvést v jedné perfektní póze. Obrázky z focení se mohou dokonce objevit na billboardech a dalších reklamách po celém městě tak, aby je všichni mohli obdivovat!

 

No a pokud budete chtít na chvilku uniknout shonu módního světa, můžete si udělat prázdniny v horské chatě Caprice Chalet. Zde se může každý odreagovat při vyzdobování pokojů domu pro panenky do čehokoliv od ložnice po módní butik a následné své výtvory sdílet s ostatními hráči skrze službu StreetPass.

Hra Nintendo presents: New Style Boutique 2 - Fashion Forward bude k dispozici na pultech evropských obchodů již 20. listopadu exkluzivně pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS. V prodeji bude taktéž balíček obsahující New Nintendo 3DS s digitální kopií hry, kód ke stažení speciálního vzhledu HOME menu a exkluzivními elegantními bílými kryty.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.