Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 6. 2013, Android tablety, NextBook, Výpočetní technika
 

Populární značka Android tabletů NextBook se dočkala vlastního značkového webu. Na něm najdou všichni internetový návštěvníci přehled všech aktuálních modelů, jejich popis, technické specifikace i kontakt na podporu. Dostupný je na doméně www.nextbook.cz.

Hlavním účelem nového webu je prezentovat modelovou řadu jako takovou. Titulní stránku představuje slider složený ze všech prodávaných modelů prezentující některou z hlavních vlastností. Níže pak uživatelé naleznou přehled se stručným popisem. Z něj se pak mohou dostat na technické specifikace a delší popis. Přecházet mezi jednotlivými modely přitom může každý jednoduše přes horní menu, které odkazuje i na kontakt na naší společnost, obchodní i servisní oddělení.

   

Zájemci o pořízení Android tabletu značky NextBook naleznou informace v českém a uživatelsky graficky přívětivě zpracovaném prostředí. Naopak pro distributory a prodejce může být značkový web dalším zdrojem odkud převzít obsah, a na který bez komplikací odkazovat.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.