Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

8. 2. 2013, 3DS, Nintendo, Tiskové zprávy
 

SEGA s potěšením oznamuje, že Sonic & All-Stars Racing Transformed pro Nintendo 3DS dorazil do evropských obchodů již dnes, 8. února 2013. Vzrušující závody napříč zemí, ve vzduchu i ve vodě pokračují na Nintendu 3DS, kde můžete hrát za svoje Mii po boku Sonica a SEGA All-Stars ve vámi přetvořeném vozidle. Sonic & All-Stars Racing Transformed pro Nintendo 3DS také umožňují StreetPass výzvy a funkce a hrát až se sedmi přáteli.

Usedněte za volant, sešlápněte plyn až na maximální hranici a vyberte si ze 22 možných SEGA All-stars postav včetně Sonica, Tailse, Knucklese and Dr. Eggmana.  Nebo vyzkoušejte schopnosti dvou nových speciálních hostů – NASCAR hvězdy Danicy Patrick a Wreck-It Ralpha od Disney. S více než 20 okruhy budou hráči objevovat zkratky a různé alternativní trasy a zdokonalovat své řidičské schopnosti, aby překonali soupeře v této adrenalinem poháněné jízdě.

Při zahájení prodeje bude pro Nintendo 3DS do vyprodání zásob dostupná limitovaná edice Sonic & All-Stars Racing Transformed . Tento exklusivní balíček bude obsahovat:

  • Exklusivní Outrun Beach track + výzvy a závody na čas
  • Exklusivní Metal Sonic a transformovatelné vozidlo
  • Balíček Metal Sonic Mod 
  • Exklusivní nálepky pro in-game licenci

Pro více informací sledujte náš facebook https://www.facebook.com/SegaCZ.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.